Kolejny temat o D7000 i jego problemach, czyli wałkowanie tego samego co było pod "D7000 opinie użytkowników". Panie moderatorze proszę !!
Szukaj
Kolejny temat o D7000 i jego problemach, czyli wałkowanie tego samego co było pod "D7000 opinie użytkowników". Panie moderatorze proszę !!
Nikon - przybora
"Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć." -M.Maliński
Skontaktuj się z nami