Hej,
Jestem świeżym nabywcą Nikona D7000.

Jak mogę łatwo sprawdzić/stwierdzić czy mój aparat ma problem z ostrością ?

Obiektyw jaki posiadam to: AF-S NIKKOR 18-105.

Pozdrawiam