Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Emocje!

  1. #21

    Domyślnie

    To są emocje
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 19-02-2013 o 16:10

  2. #22

    Domyślnie

    ... jak w polskim filmie
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  3. #23

    Domyślnie

    Co tam łezka; szkliste oczy miały być... Nie som? No to kaszka

    Robin, jam totalny amator więc i wybacz chybiony strzał z mojego łuku

    Prz3mo, do której siedziałeś na tej "imprezie"? Gość przypomina trochę "frankiego"...
    Ostatnio edytowane przez popi ; 19-02-2013 o 18:06
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    A ja już łuk schowałem i przebrałem się w cywilne ciuchy bo dżuriii jakieś zakończyło dawno ten nasz przyjacielski pojedynek. Już nawet kszynkę postawiłem jako ten przegrany. To teraaa co ?

    ps.
    cholercia nie chciał bym na chama znów wyjść, ale w Twoim zdjęciu też ledwo co łezkę widać, ledwo bo ja niestety na pierwszym planie widzę ta rękę, te ramię PM. Ale emocje som jak najbardziej.
    gdyby nie ślubny kontekst i tiara na głowie, pomyślałbym że to pogrzeb.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    Co tam łezka; szkliste oczy miały być... Nie som?...
    Są szkliste, som. Spróbuj ten kadr "na wesoło wywołać z rawa"
    Popi pytałem co robim teraaa ? Czy nasz pojedynek zakończony na mojej porażce, czy mam mam łuk napinać i strzelić na ten przykład 6 sztuk-strzał co tam pod ręką znajdę. Potem Ty strzelasz.
    Choć z drugiej strony nie mam sposobności przekopywać się przez cyrka 100 tys zdjęć które leżakują na dyskach i wybierać właściwe i to jakieś misiowe co by do Twojego dopasować.
    Ja ślubno-weselne emocje i około ślubno-weselne widzę zupełnie inaczej, tzn z perspektyw człowieka które swoje ślubowania już miał przed ołtarzami i chętnie bym sięgnął od czasu do czasu po zdjęcia właśnie takie jakie robię.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #26

    Domyślnie

    Jaka tam porażka, zabawa miała być i mniemam, że była; przynajmniej znowu czegoś się nauczyłem.

    Pzdr...
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    Jaka tam porażka, zabawa miała być i mniemam, że była; przynajmniej znowu czegoś się nauczyłem.
    Pzdr...
    Jak najbardziej była. Dla Ciebie specjalnie z dedykacją zwycięską pierwsze foto.
    Drugie z życzeniami obyśmy nie kończyli jak ten rozemocjonowany śpiący rycerz, a trzecie foto obrazuje jakie emocje cenię, jakie lubię na zdjęciach.



    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 20-02-2013 o 23:27
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #28

    Domyślnie

    Robin. To SĄ EMOCJE. Piękne zdjęcia. Gratuluje.

  9. #29

    Domyślnie

    HA HA HA HA
    Robin dwójka to przepiękny klasyk. Może być okrasą najlepszego portfolio.
    Do opisania wszystkich buchających z tego zdjęcia emocji, znaczeń i kontekstów trzeba by najlepszych piór z forum
    Wielkie dzięki. Dawno się tak szczerze nie uśmiałem oglądając zdjęcia.
    myślę co piszę

  10. #30

    Domyślnie

    Dobrze, że chłopak nie wpadł do sałatki

    A emocje (choć nie tak widoczne) pojawiają się często podczas "przerw" zdjęciowych



    Ostatnio edytowane przez popi ; 22-02-2013 o 12:30
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •