Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie [narty] Burn In Snow 2013

    Cześć, zapraszam na relację z zawodów Burn in Snow w Szczyrku. Po więcej zdjęć zapraszam na mój blog/fb Enjoy!





  2. #2

    Domyślnie

    nie dawali możliwości fotografom na poruszanie się w inne miejsca? mam na myśli to, że wszystkie kadry robione z identycznej pozycji.
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

  3. #3

    Domyślnie

    Mało zawodnika i nie ciekawie to wygląda.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert_P Zobacz posta
    Mało zawodnika i nie ciekawie to wygląda.
    Ach, to "klasyczne" podejście do sportu. Nigdy nie pojmę ludzi uważających, że jak sport, to tylko 70-200/2.8 i ciasne kadry. Sama sztuczka bez odniesienia (wielkości) to tylko mały fragment, w którym tego właśnie odniesienia brakuje. W przypadku jakiegoś reportażu może być, ale tylko jeśli jest uzupełniony szerszymi kadrami. Inaczej byłoby nieciekawie

    Na 2 narciarz wydaje mi się zbyt mocno oświetlony. I faktycznie, brakuje różnorodności kadrów. Trójka jak dla mnie wygrywa. Ale brakuje numeracji zdjęć :P

  5. #5

    Domyślnie

    Ebeb nigdzie nie napisałem że ma być ciasny kadr. Jednak powyżej to zawodnik jest mało znaczącym punkcikiem, a chyba powinno być inaczej, wielkość kadru i dużo nieciekawego tła przytłacza zawodnika !
    Owszem punk odniesienia jak najbardziej potrzebny lecz nie w takiej skali.
    Poza tym autor stanął w jednym miejscu i pstryk, pstryk, pstryk.. totalnie brak pomysłu na inny może lepszy kadr a wystarczyło by też przyciąć jakąś klatkę ...
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za uwagi. Co do kadrow to musze sie tutaj bronic, bo sport jest bardzo specyficzny i nie uważam, ze ridera mało widać - wręcz przeciwnie. Powtarzalność fakt - na te zawody akurat wpadłem na chwile więc poszedłem od razu na najlepsze miejsce żeby mieć dobre tricki uchwycone (kadry podobne, ale wazne tez jest uchwycenie momentu 'w powietrzu').

    Robert_P - nie zrozum mnie źle, ale trochę nie na miejscu jest tekst pstryk, pstryk, pstryk - zdjęcia nie są z przypadku. W każdym razie dzięki za opinie.

  7. #7

    Domyślnie

    Cóż może i nie na miejscu ale skoro zapodałeś wszystkie kadry z tego samego miejsca z prawie takim samym kadrem to niestety tak to wygląda . Nie zgodzę się z tekstem że na takich zawodach jest jedno najlepsze miejsce i finito.
    Bo jeśli tak by było to wiało by nudą i każdy który by stanął w tym miejscu robił by takie same zdjęcia. Trzeba trochę kreatywności również w sporcie, trzeba poszukiwać kadrów jak również pracować z różnymi przysłonami dla podkreślenia danej chwili , danego momentu itd. Jedno, dwa takie zdjęcia j/w w reportażu można umieścić, więcej to już nuda.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •