Szukaj
D610 + SY14/2.8 + 35/1.8G DX + 50/1.8D + SB900
<a href="http://pawelkozera.pl/">moje www</a>
Nie zna się na tego typu zdjęciach. Jako amatorowi, zdjęcia wpadają w oko i pamięć. Dla mnie 3 na tak, 4 też mi się podoba.
-----------------
D90 + D7200 | NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR | N35mm f/1.8G ED | N50mm f/1.8D | SB-700
... u mnie też wygrywa 3
D700 - S14 2.8 - N35 1.8 - N85 1.8 - SB910
dziekuje za opinie![]()
miło, że się podoba![]()
D610 + SY14/2.8 + 35/1.8G DX + 50/1.8D + SB900
<a href="http://pawelkozera.pl/">moje www</a>
7 dla mnie, tylko czemu pan młody taki jakby nieobecny?
nie nieobecny, tylko zamyslony, znaczy się zakochany![]()
D610 + SY14/2.8 + 35/1.8G DX + 50/1.8D + SB900
<a href="http://pawelkozera.pl/">moje www</a>
ujęcia w porządku tylko 3 ze złej perspektywy
przyczepiam się tylko do różnych odcieni BW
4 wpada w zieleń
5 lekko
6 już nie
Podpis niezgodny z regulaminem forum.
zdjęcie nr. 1
Było by bardzo OKEj gdybyś zadbał o to aby Młody nie był aż tak zgarbiony. Fotograf widzi i patrzy na to co robią fotografowani ludzie. Taki niby szczególik ale odbiera smak zdjęciu.
zdjęcie nr. 2
Zapunktowane za pomysł, miła obróbka, nie przeszkadza absolutnie centralkadr jakie lubię, ale czegoś mi tu brak. Może innego luźniejszego spojrzenia Młodego.
zdjęcie nr. 3
Punkt duży za pomysł. Realizejszyn niestety leży. Od strony estetycznej poszło w las. Wielki facet, wygląda jeszcze większy niż jest, wciśnięta w niego kobitka której znikła szyja. To nie jest estetyczne zdjęcie. Ludzi o tak różnym rozmiarzetrzeba pokazywać inaczej, tzn aby tego nie było widać.
zdjęcie nr. 4
Zbędnie skoszone, Młody niestety niepocałunkowy gościu i nie ma tłumaczenia, że On nie umie. Trzeba o to zadbać.
zdjęcie nr. 5
Na nim gość o wielkiej buzi, a wyszedł z jeszcze większa niż ma. Perspektywa, szeroki obiektyw położył te foto
zdjęcie nr. 6
W dobrym słowa znaczeniu zwykłe, porządne zdjęcie z którego ludzie się będą cieszyć za lat wiele, ciekawie obrobione. Ludzie na nim w fajnych pozach i nie przeszkadza, że popularnych i powszechnych.
Idealne do katalogu pt. Zawodowe zdjęcia pamiątkowe. Świetne
zdjęcie nr. 7
Ciekawa obróbka, podoba się, ale zupełnie nie było fotografa z drugiej strony aparatu bo nie zapanował nad pozującym. Dziwny dziubek, dziwne puste spojrzenie Młodego. Zaniedbane przez fotografującego.
Tyle ode mnie i mam nadzieje, że się przyda koledze na przyszłość
aaaaaaa i mała uwaga, estetyka to rzecz najważniejsza po kadrze i świetle, a może nawet przed![]()
Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-02-2013 o 15:15
ŁadnieBardzo fajne kadry! Dla mnie 5!
Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.
Skontaktuj się z nami