Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Kilka krajobrazów

    Dawno nic nie wrzucałem, więc postanowiłem znowu spróbować. Ciekaw jestem jak tam u mnie z postępami

    Na początek może panoramy.


    Będę wdzięczny za opinię
    www.foto-przygoda.pl
    www.tomaszwrzesienfoto.pl
    D3s|D300s|N28-70 F/2.8|N80-200 F/2.8D|N18-105 VR|N85 F/1.8D|N50 F/1.8G|N35 F/1.8G|S120-400 DG OS HSM|SB-600

  2. #2

    Domyślnie

    Najmniej mnie przekonuje 5-tka. Po prostu nie lubię takiego wypranego nieba i już. 1-4 ... bardzo się mogą podobać

  3. #3

    Domyślnie

    Razi ten podpis u dołu, ale taka wola autora. Wybieram 1 i 2 reszta odstaje.

  4. #4

    Domyślnie

    Najbardziej podoba mi się trójka, dobra miejscówka w bardzo naturalnej odsłonie. Lubię takie klimaty.
    Piątka też fajna, te "wyprane niebo" sadząc po prawej stronie panoramy to chyba mgła(?), ciekawie miejsce, brakuje mi trochę więcej dołu i minimalne za dużo lewej strony.
    Czwórka taki klasyk z "jesiennej drogi", starałbym się kadrować z nieco wyższej perspektywy, co by tą drogę bardziej zaakcentować, tym bardziej, że zakręca ona w samym środku kadru, ten sposób jej pokazania, jest dość niezdecydowany.
    Najmniej mi się podobają dwie pierwsze odsłony, brakuje mi tam kontrastu, zwłaszcza na "podłodze", niebo fajne i kadry też, choć jedynkę można by pokazać w bardziej mrocznej odsłonie i skupić się tylko na części foty, bo tutaj akurat taka ilość nieba do mnie nie gada. Pozwoliłem sobie na taki mały zabieg : http://img715.imageshack.us/img715/4...e1300610b2.jpg.
    Co do dwójki jeszcze, myślę, że w drzemie w niej troszkę większy potencjał, dla mnie nieco więcej dołu by nie zaszkodziło.


    Pozdrawiam! =]

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurol62 Zobacz posta
    Najmniej mnie przekonuje 5-tka. Po prostu nie lubię takiego wypranego nieba i już. 1-4 ... bardzo się mogą podobać
    Niebo wyprane bo mgła była. Widać to po znikającym lesie z prawej strony.


    Cytat Zamieszczone przez qzior Zobacz posta
    Razi ten podpis u dołu, ale taka wola autora. Wybieram 1 i 2 reszta odstaje.
    Podpis z google plus. Nie chciało mi się wrzucać gdzie indziej żeby tu powstawiać. Mam nadzieję, że przymknięcie na to oko i spojrzycie na zdjęcie jak by go nie było
    www.foto-przygoda.pl
    www.tomaszwrzesienfoto.pl
    D3s|D300s|N28-70 F/2.8|N80-200 F/2.8D|N18-105 VR|N85 F/1.8D|N50 F/1.8G|N35 F/1.8G|S120-400 DG OS HSM|SB-600

  6. #6

    Domyślnie

    Mgła ... , ale nie zmienia to faktu, że niebo jest wyprane i ja bym starał się go tak nie ukazać. to tyle.

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za opinie, zwłaszcza Adamowi. Ciekawa ta propozycja Na swoje usprawiedliwienie dodam, że wszystkie zdjęcia robiłem w trakcie pracy. Zobaczyłem coś ciekawego, zatrzymałem się na chwilę i jechałem dalej bo czas gonił. Ale miało to swoje plusy. Byłem w stanie robić zdjęcia w miejscach w które sam bym nie trafił

    Teraz kolejne dwa zdjęcia, zrobione również w trakcie postoju.

    www.foto-przygoda.pl
    www.tomaszwrzesienfoto.pl
    D3s|D300s|N28-70 F/2.8|N80-200 F/2.8D|N18-105 VR|N85 F/1.8D|N50 F/1.8G|N35 F/1.8G|S120-400 DG OS HSM|SB-600

  8. #8

    Domyślnie

    dla mnie najlepiej 2 sie prezentuje Nie wiem tylko czy za dużo lewej strony
    Człowiek całe życie się uczy...

  9. #9

    Domyślnie

    ...nie masz się co usprawiedliwiać
    Takie wyjazdy są przydatne choćby z tego powodu, żeby pamiętać o takich miejscach i planować na przyszłość odwiedzenie ich już ściśle pod kątem fotografowania

    Niestety na pozostałych dwóch bardziej widać Twój pośpiech.
    Ciekawe światło napotkałeś, ale szóstka myślę, że fajniej by wyglądała w nieco szerszym kadrze (ta lewa strona dość mocno stłumiona drzewami, których krzywizny też można by było spróbować skorygować, ale taki jest efekt sporego zadarcia szerszego kąta, tak myślę), natomiast siódemka całkiem przyjemna, gdyby była bardziej prosta

    Pozdrawiam! =]

  10. #10

    Domyślnie

    Kilka kolejnych ujęć. Tym razem będą to 4 pory roku nad piękną leśną rzeczką w mojej okolicy.



    Na koniec bonus z tego samego miejsca w postaci panoramy wiosennej.


    www.foto-przygoda.pl
    www.tomaszwrzesienfoto.pl
    D3s|D300s|N28-70 F/2.8|N80-200 F/2.8D|N18-105 VR|N85 F/1.8D|N50 F/1.8G|N35 F/1.8G|S120-400 DG OS HSM|SB-600

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •