Witam po dłuższej przerwie. Oczekiwanie na nowego Pro w DX Nikona niestety przedłuża się (może w ogóle go nie będzie), więc postanowiłem naprawić mojego D80 który odmówił mi posłuszeństwa w grudniu. Prezentuje kilka zdjęć z dzisiejszego dnia. Wiem że trochę nieporządku w kadrze (dużo patyków, trochę muszę poobcinać ten krzew) i podobne kadry,ale gatunki dosyć rzadko prezentowane (mowa o czyżach i szczygle) - myślę że będziecie wyrozumiali.
1.

2.


3.


4.


5.


6.


Miłego oglądania pozdrawiam.