Close

Strona 23 z 26 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 259
  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Przy takiej jakości tego, jak to nazwałeś, kropka, nie widzę sensu jej powiększania. Rozmiar DP2M sprawia, że jest dla mnie idealnym towarzyszem.
    Matryca to nie wszystko, dla mnie ważne są też szkła - nie mogą być "nijakie".
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #222

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Matryca to nie wszystko, dla mnie ważne są też szkła - nie mogą być "nijakie".
    Hmm... Tyle, że tutaj zestawienie 30/2,8 plus Foveon działa dobrze. Mieli Heliosa dokręcić?

  3. #223

    Domyślnie

    Ojtam, od razu Heliosa... Zwykły Noctilux by wystarczył.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    jak masz jakiś patent na ogarnięcie koloru w Sigmie to chętnie posłucham
    Niestety, nie mam. W SPP to cały czas ręczna rzeźba i albo wyjdzie, albo tak sobie.

  5. #225

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDQ_0723.jpg
Wyświetleń:	164
Rozmiar:	496,8 KB
ID:	48753

    SD Quattro plus Sigma 18-35, na 35mm i f1.8

  6. #226

  7. #227

    Domyślnie

    Nienaturalne kolory a zdjecie wyglada na przeostrzone. Wyglada jak by fota przeszla przez jakis filtr artystyczny Prawde powiedziawszy lesne foty z mojego Huawei P40 Pro wygladaja znacznie lepiej pod wzgledem dynamiki jak i koloru. Pewnie w szczegolach 1:1 Huawei polegnie ale kto tam zauwazy roznice na fotach albumowych.
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  8. #228

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Nienaturalne kolory a zdjecie wyglada na przeostrzone. Wyglada jak by fota przeszla przez jakis filtr artystyczny Prawde powiedziawszy lesne foty z mojego Huawei P40 Pro wygladaja znacznie lepiej pod wzgledem dynamiki jak i koloru. Pewnie w szczegolach 1:1 Huawei polegnie ale kto tam zauwazy roznice na fotach albumowych.
    Faktycznie przesadziłem z Dehaze, wyostrzanie było na 0. Co do kolorów, to chyba każdy z nas dobiera sobie takie, jakie mu pasują?

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Sigma nie dała softu, w którym można by było komfortowo obrabiać pliki. Ten co jest, SPP6.x, to jakaś porażka i woda z kisielem.
    Po ostatniej aktualizacji działa dość sprawnie. Dołożyli możliwość wykorzystywania przez aplikację wsparcia karty graficznej i SPP wyraźnie przyspieszyło.

    Ostatnio edytowane przez LeonardZelig ; 04-05-2021 o 08:14

  9. #229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Faktycznie przesadziłem z Dehaze, wyostrzanie było na 0. Co do kolorów, to chyba każdy z nas dobiera sobie takie, jakie mu pasują?
    A każdy z nas, oglądających, jak widzi kiepskie kolory, to dobiera do nich taki komentarz, jaki mu najbardziej pasuje do opisu tych kiepskich kolorów.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #230

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    A każdy z nas, oglądających, jak widzi kiepskie kolory, to dobiera do nich taki komentarz, jaki mu najbardziej pasuje do opisu tych kiepskich kolorów.
    To jest jakiś wątek konkursowy na odwzorowanie barw natury 1:1? Co to znaczy kiepskie kolory?

Strona 23 z 26 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •