Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Posty
    39

    Domyślnie

    Kurde niewiem dlaczego nikt nie polecił tamrona 17-50 zamiast kita, przecież to fajne jasne szkło. A kit to jednak zmiennoświetlny.
    Trochę moich zdjęć
    http://johnywalker24.blogspot.com

  2. #22
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2013
    Miasto
    Siemianowice Śląskie
    Posty
    13

    Domyślnie

    Myślałem, że odświeżę kotleta ale widzę, że temat jeszcze żyje.

    Kupiłem aparat kilka dni temu ale dopiero dziś mam okazję trochę się nim pobawić. Ergonomia jest genialna chociaż jeszcze trochę dla mnie zagadkowa. Od zakupu w menu ustawiłem jedynie datę. Problemem jest zbyt duża głębia, starałem się jakoś ciekawie rozmazać tło za fotografowanym obiektem ale mam wrażenie, że ten obiektyw zachowuje się trochę zbyt "kompaktowo" i ostrzę po całości.

    Ale trzeba dodać, że w moich rękach nie spodziewał bym się jeszcze cudów więc na start wydaje się ok. Chociaż chciałem na szybko dokupić jakąś stałkę i nawet widziałem 50mm f1,8D tyle, że cena zagadkowo niska < 600zł.

  3. #23

    Domyślnie

    bież to dobre szkło
    Nikon i chroniczny brak kasy

  4. #24

    Domyślnie

    Używaną 50mm 1.8D można dostać już za 350-400zł
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  5. #25

    Domyślnie

    Jeśli nie boisz się manuala i braku pomiaru światła, to polecam genialne szkło Helios 81 50mm f/2.0, od Kijewa 19, fabrycznie ma bagnet F
    Pora klamorów dylajoncych sie na dnie tasi: trzi biksy i pora krałzów, blyjdlampa, alumiokowy sztelung.

  6. #26

    Domyślnie

    Witajcie,
    mam taki problem z moją 50-tką.
    montuje do body D90 i jeżeli mam ustawiona przysłonę 22 to body widzi szkło.
    Ustawiam inną przysłonę i pokazuję błąd Fee czy CEE nie widzi obiektywu nie wiem o co kaman.
    Po czym kontuje moja sigme 17_70 i bez problemu rozpoznaje obiektyw i śmiga aż miło.
    Mozliwe że mam wadliwy obiektyw.
    Poza tym jak wykryje na przysłonie 22 to body widzi to jako F2
    dziwna spraw

    Pozdrawiam.
    NIKON D90 + Sigma 17-70 F2.8-4.5 DC MACRO HSM, AF Nikkor 50mm f/1.8D, Nissin Di700

  7. #27

    Domyślnie

    Włącz blokadę przysłony będąc na F22.

    Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
    "Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykasz ich na każdym kroku."

  8. #28

    Smile

    Wielkie dzięki.
    Wszystko jest teraz OK, już się bałem że jakis niefart miałem.

    Teraz tylko nauczyć się robić nim zdjęcia już widzę jego ogromne możliwości
    Pozdrawiam
    NIKON D90 + Sigma 17-70 F2.8-4.5 DC MACRO HSM, AF Nikkor 50mm f/1.8D, Nissin Di700

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •