Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem.
rozwala mnie reklama sony na forum Nikonaa was?
Szukaj
Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem.
rozwala mnie reklama sony na forum Nikonaa was?
To nie jest forum Nikona wiec nie wiem co cie tak bawi.
.
A jak bedzie reklama makaronu to nie bedzie Cie rozwalac?
out of the body
OM10+S28-70
A jaką masz matrycę w swoim nikonie?
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
Ja sam foce Sony-m ale siedzę tutaj, bo można się tutaj dużo nauczyć, pooglądać fajne foty.
Nie, reklama makaronu mnie nie rozwala- ale to tak samo jak by daclć na forum fanów mercedesa reklamę audi.
Igoras, te reklamy pozycjonuje google, więc to jest pochodna tego czego kiedyś szukałeś i stron które odwiedzałeś - ostatnio szukałem noclegów na narty, często wyświetlają mi się propozycje apartamentów, szukałem biletów do Paryża- teraz mam baner z reklamą Air France... Narzekając na banery w zasadzie narzekasz na swoją działalność w sieci![]()
Skontaktuj się z nami