Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: I i II

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Nie, ale masz linie pionowa i pozioma ktora sie mozesz kierowac, oba zdjecia lekko leca, drugie bardziej, sam sprawdz...
    Zauwazylem, ze czesto miewasz odchyl od pionu wlasnie w lewo, nie masz Ty monitora lekko przechylonego??
    To od tego się zdjęcie przechyla ?? Dlatego Seba robi głownie piony w poziomie tylko jak mu żona ścierając kurze przekręci monitor

  2. #12

    Domyślnie

    O! Chyba pierwszy raz widzę Twoje zdjęcie w takiej "nietoskańskiej" obróbce, albo nie pamiętam... W każdym razie przyjemny widoczek, ale warunki bez emocji.
    Dwójka to klasyk więc nie ma potrzeby się rozpisywać.
    Krzywo nieco jest, Grzesiek dobrze mówi.
    LED ZEPPELIN

  3. #13

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •