Szukaj
O! Chyba pierwszy raz widzę Twoje zdjęcie w takiej "nietoskańskiej" obróbce, albo nie pamiętam... W każdym razie przyjemny widoczek, ale warunki bez emocji.
Dwójka to klasyk więc nie ma potrzeby się rozpisywać.
Krzywo nieco jest, Grzesiek dobrze mówi.
LED ZEPPELIN
Skontaktuj się z nami