Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1

    Domyślnie [Rajd] RONDE DELLA VAL D'ORCIA 2013



    Witam
    Chcę Wam pokazać kilka ujęć (ze względu na limit wstawiania zdjęć) z rajdu który odbywa się od 4 lat pod miasteczkiem Radicofani we Włoszech (południowa Toskania). Zdjęć jest dużo więcej, ale chciałbym przeczytać co o nic myślicie.


    1.Start



    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.


    10.



    Bonus I.


    Bonus II.


  2. #2

    Domyślnie

    Dużo podobnych kadrów przeleciałem zdjecia.... Nic mocno nie urwało i nie zatrzymało mnie na dłużej.
    Dynamika może i jest ale kadrowanie nie podoba mi się, ale ja na rajdach się nie znam.
    Serdecznie,
    hubertadamczyk.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hubert Adamczyk Zobacz posta
    Dużo podobnych kadrów przeleciałem zdjecia.... Nic mocno nie urwało i nie zatrzymało mnie na dłużej.
    Dynamika może i jest ale kadrowanie nie podoba mi się, ale ja na rajdach się nie znam.
    Dzięki za komentarz, ale jak się nie znasz to nic one nie wnoszą.
    Chociaż fakt że kadry podobne. Wybierałem z bardzo wielu i tak się akurat te nawinęły

    Na stronie trochę więcej i bardziej zróżnicowane

    http://www.jaroslawpawlak.com/gallery/sport/
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 06-02-2013 o 14:43 Powód: nie piszemy postu pod postem.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Dzięki za komentarz, ale jak się nie znasz to nic one nie wnoszą.
    wybacz, ale niezłą bzdurę napisałeś...
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    wybacz, ale niezłą bzdurę napisałeś...
    Ja?? Chyba pomyliłeś osoby

    Hubert Adamczyk
    ... ale ja na rajdach się nie znam.
    Ja tego nie napisałem

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Ja?? Chyba pomyliłeś osoby
    Nikogo nie pomyliłem, uważam że Twój komentarz jest po prostu idiotyczny...

    A co do samych zdjęć, to wg mnie wszystkie były/są mocno przepalone, mają skopany balans bieli, pierwsze dwa moim zdaniem do kosza dzięki budce i człowiekowi na drugim planie - poza tym są to prawie takie same kadry.

    Samo panoramowanie na długim czasie nie daje gwarancji sukcesu w zdjęciach rajdów samochodowych.
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    Nikogo nie pomyliłem, uważam że Twój komentarz jest po prostu idiotyczny...

    A co do samych zdjęć, to wg mnie wszystkie były/są mocno przepalone, mają skopany balans bieli, pierwsze dwa moim zdaniem do kosza dzięki budce i człowiekowi na drugim planie - poza tym są to prawie takie same kadry.

    Samo panoramowanie na długim czasie nie daje gwarancji sukcesu w zdjęciach rajdów samochodowych.
    Nie przeginaj. Od idiotów możesz swoją rodzine wyzywać. Jezeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to najlepiej nie odpowiadaj.

    Gwarantuje ze żadne zdjęcie nie jest przepalone, miejsca biale sa biale. Nie ma zwalonego balansu bieli , jezeli nie dociera to do ciebie ze rożne są miejsca na ziemi i nie wszędzie jest ak jak w Polsce to pomin sobie takie uwagi. Zastanów sie zanim napiszesz jakaś bzdure. Budka i człowiek to miejsce startowe więc zostają tam gdzie są. Dynamika to bardzo dużo do udanych zdjęć sportowych, a więc tutaj tez sie z tobą nie zgodzę. To nie jest tylko panoramowanie, a więc rowniez i tutaj sie pomyliles. Dla nie dowiarkow zostawione są exify, jezeli ktoś ma wątpliwość ze to wolne czasy były. Zaznaczam ze dla mnie 1/80, czy 1/100 to nie są wolne czasy.

    Jezeli chcesz/chciałeś znaleźć jakies mankamenty żeby tylko sie wyżyć to rób to gdzie indziej.
    Osobiście w twoich komentarzach nie znalazłem czegoś bardziej wartościowego niż napisał twój poprzednik.

  8. #8

    Domyślnie

    haha! trzeba przyznać że krytykę to przyjąłeś na klate nie ma co! a zdjęcia naprawdę mega skopane kolorystycznie, kadrowo, ostrość też malutka, i przejarane mocno (musisz mieć coś ze wzrokiem/albo monitorem) może pooglądaj Dominika Kalamusa i jemu podobnych. Jak im dorównasz poziomem zdjęć to wtedy możesz jechać po innych.
    sporo gratów

  9. #9

    Domyślnie

    a ja sie zgodze z kolegami, co do przepalow to niewazne co pokaza cyferki rgb, optycznie biały wydaje sie byc przepalone, co niestety nie jest wizualnie zbyt korzystne - pod tym wzgledem jedynka wypada korzystnie - jak zestawic ja z pozostalym zdjeciami to mozna miec dokaldnie takie wrazenie jak pisze qooba

    kolorystyka mimo wszystko do mnie nie gada - tez bede wnikal czy to balans bieli, saturacja czy kombinacja wszystkiego - ale wydaje sie byc po prostu meczaca/malo atrakcyjna/....

    w kwestii panoramowan - zdecydowanie za duzo i przegiete z czasami (za dlugie) te rozedrgania ktore maja oddac dynamike powoduja, ze ogladanie 6 podobnych zdjec pod rzad jest po prostu meczace - za duzo tego - brakuje czegos na czym wzrok moglby sie skupic - jedno,dwa tego typu zdjecia w wiekszym secie bylyby ok (jak przyprawa do potrawy), tutaj mam wrazenie jakbym jadl sama przyprawe

    a z takim podejsciem do krytyki wlasnych zdjec to nie wroze niczego dobrego na dluzsza mete - polecam przemyslenie tematu
    Ostatnio edytowane przez kichu ; 06-02-2013 o 10:41

  10. #10

    Domyślnie

    uuuu łaaaaa...nerwowy watek niestety za kichem, biały bije po oczach no i walka z czasami nie do końca się opłaciła, z całego seta wybieram 9

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •