Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11

    Domyślnie

    zostan przy krajobrazach. Tam przynajmniej generujesz ładne obrazki mimo że monotematyczne i nudnawe. W samochodach niestety nie ma na czym oka zawiesić. Nie podoba mi sie zadne z zaprezentowanych, panomarowanie lezy, kadry bez ponmysłu

  2. #12

    Domyślnie

    to żeby było...na rajdach się znam i to dobrze...fotografuję rajdy od 95-tego roku... więc od początku (co prawda nic nowego nie napiszę...) kiepskie kadry, wb w ciemnym lesie, przepały, kolory na nie... i nie dorabiałbym ideologii, ze to panoramowanie, to są po prostu nieostre zdjęcia...

    p.s. bardzo lubię Twoje krajobrazy, co zreszta niejednokrotnie ci napisałem...krytykę trzeba umieć przyjmować, bo po to zamieszczamy je na forum, by inni je zamieszczali...
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 06-02-2013 o 14:45 Powód: pis.
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Nie przeginaj. Od idiotów możesz swoją rodzine wyzywać. Jezeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to najlepiej nie odpowiadaj.
    kto tu przegina? może krótki spacer pomoże na skołatane nerwy...

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Gwarantuje ze żadne zdjęcie nie jest przepalone, miejsca biale sa biale. Nie ma zwalonego balansu bieli , jezeli nie dociera to do ciebie ze rożne są miejsca na ziemi i nie wszędzie jest ak jak w Polsce to pomin sobie takie uwagi.
    jak widać nie tylko ja tak postrzegam Twoje zdjęcia

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Zastanów sie zanim napiszesz jakaś bzdure. (...)
    Jezeli chcesz/chciałeś znaleźć jakies mankamenty żeby tylko sie wyżyć to rób to gdzie indziej.
    Osobiście w twoich komentarzach nie znalazłem czegoś bardziej wartościowego niż napisał twój poprzednik.
    mogę tylko powiedzieć, że jest mi równocześnie przykro i jakoś śmiesznie
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  4. #14

    Domyślnie

    JaroPienza, ostrości brak przede wszystkim. Inne uwagi odnośnie koloru, kadrów itd. też były na miejscu.
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  5. #15

    Domyślnie

    nie znacie sie. zdjecia sa znakomite. brak ostrosci podkresla szybkosc pedzacego auta, deliaktne przepaly nie stanowia wady zdjecia ale podkreslaja klimat w jakim byly robione, to dzieki ostremu sloncu tak wyszly. To ze kadry sa takie same to dla zaznaczenia jak niewielkie sa roznice miedzy konkurentami w tej dziedzinie sportu.
    a przede wszystkim skoro autor pokazal Wam te zdjecia to znaczy ze sa one doskonale a wy nie macie pojecia o fotografii. Wstydzcie sie!!!

    ps. a tak serio.. dawno nie widzialem rownie skopanych zdjec moto.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    nie znacie sie. zdjecia sa znakomite. brak ostrosci podkresla szybkosc pedzacego auta, deliaktne przepaly nie stanowia wady zdjecia ale podkreslaja klimat w jakim byly robione, to dzieki ostremu sloncu tak wyszly. To ze kadry sa takie same to dla zaznaczenia jak niewielkie sa roznice miedzy konkurentami w tej dziedzinie sportu.
    a przede wszystkim skoro autor pokazal Wam te zdjecia to znaczy ze sa one doskonale a wy nie macie pojecia o fotografii. Wstydzcie sie!!!

    ps. a tak serio.. dawno nie widzialem rownie skopanych zdjec moto.
    Przepraszam za offtop, ale ten komentarz stanowi mistrzostwo świata Skojarzyło mi się z szeroko pojmowaną "sztuką" współczesną, szczególnie z ostatnim przykładem na jaki się natknąłem: http://www.artmuseum.pl/filmoteka/?l=0&id=1270 . Mam nadzieję, że świat jednak nie zmierza w takim kierunku.

  7. #17

    Domyślnie

    Ebeb - nie rób mi tego więcej!

    Dołączam się do ostatniego zdania Piotra, tego po p.s.

    Jaro, każdy z nas ma dziedzinę fotografii, do której się nie nadaje. Ty przynajmniej już wiesz którą. Jak zobaczyłem dzisiaj ten zestaw, to nie mogłem uwierzyć, że to Twoje zdjęcia.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #18

    Domyślnie

    Może ze dwa zdjęcia są w miarę ostre reszta jest kompletni do bani.
    Kilka jest prześwietlonych, beznadziejna kolorystyka, źle dobrany balans bieli.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 06-02-2013 o 14:44 Powód: lit.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    Nikogo nie pomyliłem, uważam że Twój komentarz jest po prostu idiotyczny...
    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Nie przeginaj. Od idiotów możesz swoją rodzine wyzywać. Jezeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to najlepiej nie odpowiadaj.
    Kolega qooba nikogo nie wyzywał od idiotów. Napisał jedynie, że komentarz jest idiotyczny, a to nie to samo. Bardzo proszę o spokojniejszy odbiór.
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #20

    Domyślnie

    Skromnym okiem laika rajdowego, który dotychczas robił zdjęcia żużlowe na dodatek kompaktem, pragnę wyrazić też swoje zdanie.
    Do gusty przypadło mi zdjęcie pierwsze i 9. Nawet w jedynce nie razi tak bardzo inny fotograf i budka, po tym zdjęciu spodziewałem się ciekawych prac przedstawiających dalsze prace, jednak nie udało mi się i muszę zgodzić się w większości z moimi przedmówcami.
    Jednak nie zmienia to faktu, ze będę czekał kolejnej porcji zdjęć z rajdu a Ty wyciągniesz wnioski z uwag i zdjęcia będą dużo lepsze!
    W końcu uczymy się całe życie i każda krytyka powinna być odbierana tak żeby nas czegoś uczyła
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 06-02-2013 o 17:07 Powód: pis. (Nas--->nas)

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •