Dawaj więcej ! Jak dla mnie (subiektywnie zupełnie, ponieważ nie czuję klimatów i nie znam się zbytnio) stawiam na 1,6 i 7. Piękne kadry
Szukaj
Dawaj więcej ! Jak dla mnie (subiektywnie zupełnie, ponieważ nie czuję klimatów i nie znam się zbytnio) stawiam na 1,6 i 7. Piękne kadry
Wgniotłeś mnie w fotel ta jedynką ! Gratuluje ! Genialne ujęcie
Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III
Skontaktuj się z nami