Close

Strona 2 z 236 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2357
  1. #11
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    U mnie poki co ~4100-4200pln, w HK 3700-3800pln no nic, trzeba bedzie poczekac

    EDIT: Zrobili apdejt na photographyblog i dali caly test:
    http://www.photographyblog.com/revie..._x100s_review/

  2. #12

    Domyślnie

    Kusi, żeby zamienić plecaczek z D700 i kilogramem szkieł na to maleństwo
    x100s

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LordYoghurt Zobacz posta
    Kusi, żeby zamienić plecaczek z D700 i kilogramem szkieł na to maleństwo
    Jakby wyrzucić pozostałe szkła, a zostawić tylko 35 lub 50, to też odciąży się znacznie "plecaczek", ale spadnie elastyczność sprzętu. Nie wiem do czego używasz sprzętu foto, ale moim zdaniem X 100s nie zastąpi lustrzanki we wszystkich zastosowaniach.

  4. #14

    Domyślnie

    Tyle że wieskszość osób sobie spokojnie da radę bez tych "wszystkich zastosowań", bo ile osób je wykorzystuje? wiekoszść uzytkowników jedzie na uniwersalnym zoomie + jakaś stałka.
    Völkchlor

  5. #15

    Domyślnie

    ja prognozuje, że za jakiś czas 80% właścicieli lustrzanek przesiądzie się na mirrorlessy. Zostaną tylko pro-fociarze z lustrem, ludzie którzy z tego żyją, czyli znowu wszystko wróci do normy a nie tak jak teraz na weselu 10 wujków fotografów

    Ja jednak jeszcze sekundę się wstrzymam z wymianą d700, czekam na x-pro2.

  6. #16
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    U mnie nie ma byc zamiast tylko jako dodatek, zeby nie targac D3s wszedzie bo nawet z 35 czasem mozna dostac garba, nie mowiac o straszeniu ludzi na miescie takie X100s bylo by w sam raz... ale nic, trzeba czekac az stanieje

    EDIT: Do poczytania...

    http://www.fujirumors.com/x100s-vs-x100/
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 15-03-2013 o 15:45

  7. #17

    Domyślnie

    Moim zdaniem ludzi najbardziej straszy przykładanie przez fotografującego czegoś do oka. Wielkość ma tu pewne znaczenie, ale nie przeceniałbym jej zbytnio.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  8. #18

    Domyślnie

    Ja tam nie będę czekał na taniość. jak bedzaie dostepny w detalu to biore. Zaoszczędzę na zdrowiu, które kosztuje dużo więcej przy zdegenerowanym kręgosłupie hi hi
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

  9. #19
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta
    Moim zdaniem ludzi najbardziej straszy przykładanie przez fotografującego czegoś do oka. Wielkość ma tu pewne znaczenie, ale nie przeceniałbym jej zbytnio.
    Jezeli to cos zaslania Ci prawie cala twarz to chyba straszy bardziej

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Jezeli to cos zaslania Ci prawie cala twarz to chyba straszy bardziej


    Tym niemniej zauważam dużą większą naturalność u fotografowanych osób, gdy kadruję ich średnim formatem z kominkiem, gdzie całość ma gabaryty pustaka, albo nexem z brzucha, z prostopadle rozstawionym ekranem niż wtedy, gdy celuję im w twarz zasłaniając własną dowolnym sprzętem, włączając w to smartfon, coś rozmiarów fuja czy lustrzankę.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

Strona 2 z 236 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •