Close

Strona 226 z 236 PierwszyPierwszy ... 126176216224225226227228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 251 do 2 260 z 2357
  1. #2251

    Domyślnie

    Z mojej strony to wygląda tak, że noszę ze sobą X100T praktycznie codziennie w torbie która przenosi również inne rzeczy i że tak napiszę - za bardzo o czystość w niej nie dbam, aparat w domu trzymam na zwyczajnej półce, nie chowam go w szczelnie zamknięte miejsca, i w ogóle się z nim nie cackam i jak dotąd (i mam nadzieję, że tak zostanie...) żadnego syfu i kurzu aparat póki co nie złapał.

  2. #2252

    Domyślnie

    U mnie było podobnie. Ale jak widzę po znajomych, jaki czasem mają syf w torbie (ostatnio widziałem, jak do obiektywu przykleiła się drożdżówka), to mnie żadne paprochy nie dziwią.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #2253

    Domyślnie

    u mnie też jakoś szczególnie wizjer nie jest zasyfiony - a z aparatem się nie cackam. Więc nie obawiałbym się nadmiernej czepliwości syfów do wizjera Ot tyle co z normalnego uzytkowania jak w każdym aparacie.

  4. #2254

    Domyślnie

    dzięki za podpowiedź

  5. #2255

    Domyślnie

    Używałem X100 przez ok. 2 lata - nie pieściłem się z nim - jak na moje standardy, bo przed sprzedażą i tak wyglądał bardzo dobrze, a miał ponad 4 lata (kupiłem używany). Brałem go wszędzie (plaża, wycieczki po górach, lasach, dżunglach, rower, w plecaku leżał ze wszystkim itp.), po około roku na matrycy pojawił się syf. Był widoczny przy f8, jeden klik w LR załatwiał sprawę, ale trochę upierdliwe. Pytałem kilka miejsc o możliwość wyczyszczenia, mogli to zrobić ale robocizna była droga ze względu na to, że trzeba aparat rozebrać na części żeby dostać się do matrycy. Teraz mam X100s i na razie odpukać - jest czysto i po nauczce z X100 trochę bardziej uważam gdzie i jak go noszę
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  6. #2256

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    U mnie było podobnie. Ale jak widzę po znajomych, jaki czasem mają syf w torbie (ostatnio widziałem, jak do obiektywu przykleiła się drożdżówka), to mnie żadne paprochy nie dziwią.
    Nie no aż takiego brudu to nie mam, co prawda jedzenie też się znajdzie w mojej torbie ale to raczej pieczywo zawinięte w zrywkę, a nie bezpośrednio wrzucone do torby...
    A tym czasem mały obrazek bo dawno niczego nie było:
    untitled by P Skoczylas

  7. #2257

    Domyślnie

    ja ze swoim się za bardzo nie cackam, robiłem zdjęcia na Wodstoocku a był taki kurz wszędzie, że na początku zdjęcie i do torby. Ale później już zawisł na stałe na szyi i żadnych syfów nie stwierdziłem.
    Ok kilka zdjęć z mojego "kundla", nikt go nie chciał na allegro bo z USA bez pudełka itd., gościu wystawiał go 3 razy. Przygarnąłem, pokochałem zostaje u mnie do końca swojego lub mojego .
    Wrzucam linka z lenistwa https://flic.kr/s/aHskmqjnas jak ktoś będzie miał ochotę to zerknie.

  8. #2258

    Domyślnie

    U mnie jest tylko włos w wizjerze, ale on pojawił się po wizycie w serwisie.

  9. #2259

    Domyślnie

    U mnie jest kilka paprochów, ale taki już kupiłem na ebayu. Chyba nie przybywa...

  10. #2260

    Domyślnie

    Witam. Jaki polecacie zamiennik aku, do Fuji x100t ? Czy bateria do Fuji x100, x100s, x100t to takie same akumulatory ?. Zapewne jest gdzieś, ale ciężko teraz przekopać forum
    Ostatnio edytowane przez Seś@ ; 08-01-2016 o 17:18 Powód: dopiska
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

Strona 226 z 236 PierwszyPierwszy ... 126176216224225226227228 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •