Close

Strona 11 z 236 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 2357
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ForestPoland Zobacz posta
    Gdzie go można teraz kupić (tanio)?
    Z dystrybucji DE, w przybliżeniu ok 4,5-4.7tys. Ja będę miał go jutro , doczekać się nie mogę bo xe1 poszedł w świat w oczekiwaniu na równie dobrze usprawnioną wersję xe2
    pytanie do przesiadających się - czy te skórzane futerały (choćby zamienniki z all za 80zł) będą pasowały od starego x100 ?

    No i przyznam, że to mnie trochę zaniepokoiło:
    http://www.magezinepublishing.com/equipment/images/equipment/X100S-4990/highres/fujifilm-x100s-macro-wide-open-DSCF1082_1364212706.jpg
    Co to ma niby być?
    Ostatnio edytowane przez nowart ; 28-03-2013 o 17:39
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  2. #102

    Domyślnie

    D700 sprzedałem wczoraj... Zamawiam jutro i zobaczymy - pewnie będę zadowolony.
    | D700 | N50/1.4 | SB-600 | SB-900 |

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    W X100 w pełni otwarty obiektyw przy trybie makro wyglądał tak samo (zresztą to dokładnie ten sam obiektyw chyba), po prostu trzeba przymykać do f/4 lub wyżej, żeby było akceptowalnie ostro - analogicznie jak w prawdziwych obiektywach makro im bliżej przedmiotu tym przysłona ma większą wartość.

  4. #104

    Domyślnie

    No to dwa pierwsze testo-pstryki. Żaden artyzm, jedynie test ostrości i ISO.

    1. Ostrość - lokalny kościół świetnie się do tego nadawał - ISO 200 f/5.6 1/240s


    A tu 100% crop! Na moje oko ostrość porażająca!


    A tu wysokie ISO - jedyne co mogłem po powrocie z roboty pstryknąć to mój Jasiek, który jeszcze siedział w swojej "tajnej bazie" pod kocem, i jak widać dzwoni po kawalerię - ISO 3200 f/2 1/25s (czyli raczej ciemno)


    ISO 3200 z ręki na 1/25s!

    Oba zdjęcia to JPEG z puszki na ustawieniach standardowych (fabrycznych).
    Ostatnio edytowane przez PiterM ; 29-03-2013 o 00:59

  5. #105
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Z dystrybucji DE, w przybliżeniu ok 4,5-4.7tys. Ja będę miał go jutro , doczekać się nie mogę bo xe1 poszedł w świat w oczekiwaniu na równie dobrze usprawnioną wersję xe2
    pytanie do przesiadających się - czy te skórzane futerały (choćby zamienniki z all za 80zł) będą pasowały od starego x100 ?
    U mnie 4250-4350PLN, zalezy jak kurs sie uklada bo cena ciagle ta sama - 8299RMB

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Artur nie mow, ze chciales do macro ten aparat...

  6. #106

    Domyślnie

    NR w zdjęciu dziecka to prawie jak blur w photoshpie, wczoraj miałem to samo u siebie dałem na -2 ale wyłączyć się nie da.. mam takie wrażenie że przez EVF widać przez chwilę po zrobieniu fotę bez odszumiania...

    ...moje pierwsze fuji i szczerze myślę o pozbyciu się d700.. tylko szkieł szkoda.. super aparat już dwie osoby powiedziały co ty za G... kupiłeś ( chodzi o wygląd ), a mnie się papa śmieje - o to panie chodziło! - do tego żona nie marudzi bo nie wie ile kosztowało

  7. #107
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Gorzej jak sie zona dowie i powie - niedosc, ze gowno to jeszcze takie drogie

    Skoro juz tyle osob ma X100s, to wrzucajcie wiecej sampli, a nie dwa obrazki...

  8. #108

    Domyślnie

    No waśnie, przekonujcie nas, potencjalnych nabywców
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  9. #109

    Domyślnie

    Istotnie, NR był standardowo włączony. Dziś sprawdzę co tam w RAWach widać, ale... zdjęcie kościoła pod względem ostrości bije D700 (którego używam od czterech lat).

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiterM Zobacz posta
    jedyne co mogłem po powrocie z roboty pstryknąć to mój Jasiek
    Chyba telefon, bo z Jaska bokeh powstal
    Hobby polega na tym, by przy maksymalnych nakładach osiągnąć minimalny efekt.

Strona 11 z 236 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •