Witam!
Znalazłem na allegro Nikona D80, chodzi mi o ta aukcję http://allegro.pl/nikon-d80-nikkor-1...984288335.html . Chcę licytować go, lecz nie wiem ile on może być warty ( do jakiej ceny mogę go licytować, bo nie chciał bym przepłacić). Proszę o waszą opinię i radę. Z góry serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam,
Paweł