W PSie to banalnie:
1. z RGB na monochrome
2. potem Duotone
3. wczytac gotowego Duotone (jest niezla ich biblioteka), dopasowac krzywa do tego co sie chce
4. na RGB
5. przypisac profil sRGB i export do netu.
Szukaj
W PSie to banalnie:
1. z RGB na monochrome
2. potem Duotone
3. wczytac gotowego Duotone (jest niezla ich biblioteka), dopasowac krzywa do tego co sie chce
4. na RGB
5. przypisac profil sRGB i export do netu.
dzieki sinner,musze sciagnac najnowsza wersje NC.pozdrawiam
Skontaktuj się z nami