Nie ma i nie ma co tutaj dodawać ideologii - nie jest to dobre. Nigdy do końca nie da sie przewidzieć jak dany kadr bedzie wyglądał w B&W, wg mnie możliwość oglądniecia efektu na LCD jest przydatna. Oczywiście, lepiej robić zdj. kolorowe i potem je monochromatyzować w PSie, bo ma sie nad tym wtedy kolosalną kontrole (kontrast, filtracja itd.), ale warto mieć coś, co zawczasu pomoże ocenić możliwy do uzyskania efekt...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami