Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: White Island

  1. #1

    Domyślnie White Island

    Witam, dawno tu nie gościłem Jako, że nadarzyła się okazja odwiedzenia mojej starej miejscówki, wiec skorzystałem z wolnej chwili i zastałem taki oto widok w takiej scenerii jeszcze jej nie prezentowałem.


    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  2. #2

    Domyślnie

    ładnie to wyszło, nawet bardzo ładnie! Troszkę drzewa mogłyby być bardziej widoczne. Świetny jest praktyczny brak horyzontu

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba w to zdjęcie włożyłem najmniej pracy obróbkowej, jak do tej pory wysepkę otaczała gęsta mgła
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  4. #4

    Domyślnie

    Miejscóweczka Twoja stara ale jara W mglistej odsłonie również ciekawie się prezentuje i podoba się
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo wdzięczną masz tą wysepkę. W tej odsłonie równie przyjemnie się prezentuje. Nawet nie przeszkadza mi konieczność użycia F11
    Jedynie coś z ramką mi nie pasi. Coś bym z nią pokombinował... Próbowałeś jakoś inaczej ubrać to zdjęcie?

  6. #6

    Domyślnie

    Trochę gryzie się biel ramki z zawartością, próbowałem bez ramki, ale wg mnie tak prezentuje się lepiej
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  7. #7

    Domyślnie

    Ojjj ładnie to uchwyciłeś. Fajny minimalizm ale naprawde super się prezentuje.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie, nie... Ramka musi być obligatoryjnie!
    Tak sobie myślę czy 1 piksel czarnej obwódki w środku nie dodałby uroku...?

  9. #9

    Domyślnie

    Sprawdzałem i nie bardzo mi pasowało
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  10. #10

    Domyślnie

    Ramka musi być, zdecydowanie podnosi walor zdjęcia.

    Mnie się bardzo podoba. Taka asceza, trochę tajemnicze z dużą ilością klimatu.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •