Szukaj
ładnie to wyszło, nawet bardzo ładnie! Troszkę drzewa mogłyby być bardziej widoczne. Świetny jest praktyczny brak horyzontu
Chyba w to zdjęcie włożyłem najmniej pracy obróbkowej, jak do tej porywysepkę otaczała gęsta mgła
![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Miejscóweczka Twoja stara ale jaraW mglistej odsłonie również ciekawie się prezentuje i podoba się
![]()
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Bardzo wdzięczną masz tą wysepkę. W tej odsłonie równie przyjemnie się prezentuje. Nawet nie przeszkadza mi konieczność użycia F11
Jedynie coś z ramką mi nie pasi. Coś bym z nią pokombinował... Próbowałeś jakoś inaczej ubrać to zdjęcie?
Trochę gryzie się biel ramki z zawartością, próbowałem bez ramki, ale wg mnie tak prezentuje się lepiej![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Ojjj ładnie to uchwyciłeś. Fajny minimalizm ale naprawde super się prezentuje.
Nie, nie... Ramka musi być obligatoryjnie!
Tak sobie myślę czy 1 piksel czarnej obwódki w środku nie dodałby uroku...?
Sprawdzałem i nie bardzo mi pasowało![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Ramka musi być, zdecydowanie podnosi walor zdjęcia.
Mnie się bardzo podoba. Taka asceza, trochę tajemnicze z dużą ilością klimatu.
Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.
Skontaktuj się z nami