Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie 1 i 3 - przyzwoite foty chociaż podział kadru bym widział inaczej
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  3. #3

    Domyślnie

    Jak widać nie było tak źle ... dla mnie 4 z Łomnicą podchodzi najlepiej.

    Ciekawi mnie jeszcze czy taka była kolejność czasowa w ułożonych zdjęciach?

    Gdzieś doczytałem, że w marcu bywa w tym miejscu bardziej przejrzyście i czerwono więc trzeba powtórzyć
    Teraz Lady Ku

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Dla mnie 1 i 3 - przyzwoite foty chociaż podział kadru bym widział inaczej
    A ja widziałbym tu mieszankę wybranych przez Bartka fot - góra z jedynki i dół z dwójki. Kadrowo może nie jest najszczęśliwiej, ale światło miód.
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    jesli dobrze panietam to kolejno bylo 2,3,1,4,5
    jesli chodzi o powtorke to jak najbardziej

  6. #6

    Domyślnie

    Z pewnością niesamowite jest czekanie na świt w takim miejscu.
    Widząc po Twoich fotografiach, warunki były całkiem ciekawe i myślę, że nie do końca zostały wykorzystane,
    mogę tak napisać, po tym co tu zaprezentowałeś, ale oczywiście to jest tylko moje zdanie...

    Jedynka, podział kadru i jakość pozostawia wiele do życzenia, nieciekawy pierwszy plan niewiele wnosi, a i światła można było więcej złapać.

    Dwójka, motyw drogi z drzewami, który przesłania góry. Dlaczego?!?!?!

    Trójka, moim zdaniem najciekawsza odsłona, zupełnie nie przypomina Polski, bardziej jakieś krainy dalekiej północy.
    Świetnie wypatrzone! I za to brawo!
    Nieczęsto widuje się takie przedstawienie tematu, dość trudno taki kadr zrealizować, zwłaszcza biorąc pod uwagę polskie planowanie przestrzenne...
    Brakuje mi w tej fotografii solidniejszej obróbki a i podział kadru moim zdaniem do poprawki, z powodzeniem można połowę tego (choć ciekawego w kolory) nieba wyciąć.

    Czwórka i piątka to w zasadzie "te same" foty, z ta różnicą, że jedna na większym zoomie, uwagi do nich podobne jak w jedynce.
    Zerkając na nie, nasuwa się pytanie, czy nie można było podejść kilka kroków, aby ominąć te trawy i uchwycić pierwszy plan pozbawiony uschniętych traw?
    Nie dodają one uroku, a jedynie nasilają wrażenie że fotografowano z pobocza, czy wydeptanego szlaku.

    Pozdrawiam! =]

  7. #7

    Domyślnie

    z Którego miejsca Ty to robiłeś? tak sie zastanawiam, bo tyle razy tam jeździłem, a jak patrze na zdjęcia to wogole nie mogę skojarzyć To jest droga na przejście z Łysą Polaną?

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  8. #8

    Domyślnie

    to slowacja droga miedzy "velka lomnica" a "stara lesna" i droga 540 miedzu "velka lomnica" a "tatranska lomnica" znajdziesz bez problemu w googlach

  9. #9

    Domyślnie

    Na jedynce światełko pyszne na szczytach, trójeczka mi się podoba
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  10. #10

    Domyślnie

    Krzywo i całkowicie nie wykorzystane to co otrzymałeś od natury.
    Kadrowo 2 i 3
    Reszta out.
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •