A mi się udało. Chyba przez zaskoczenie, bo fryzurę mam taką jak na pierwszym zdjęciu. Znalazłem miejsce gdzie golili głowy, wszedłem, zrobiłem zdjęcie, po czym zostałem łagodnie acz stanowczo stamtąd wyprowadzony.
Przeprosiłem i się wycofałem. Ale zdjęcia nie kazali skasować.
Tak, pielgrzyma na pierwszym planie chyba trochę za dużo. Poziomo - być może, ale po bokach było dużo więcej "brudów" niż teraz widocznych, więc pewnie byłoby gorzej. Zobaczę jak będzie z niewielkim wykadrowaniem.
I wracając do tego nieszczęsnego słupa - tak bardzo przeszkadza żeby prostować? Wtedy inne linie polecą w lewo...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami