Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: [birdyy].

  1. #21

    Domyślnie

    Mniam mniam!!! Set z charakterem. Takie lubie!!!

  2. #22
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Biała Podlaska
    Posty
    128

    Domyślnie

    Super zestawik.

  3. #23

    Domyślnie

    rewelacja korzewa rządzi

  4. #24

    Domyślnie

    11. i 13. rządzą. Modelka świetna - to już powiedziano. Konwersja, klimat, miękkość - wszystko jak najbardziej pozytywne. W 11 ciut drazni mnie cięcie w kolanach, niemniej nie psuje to w znaczący sposób całości zdjęcia.
    Gratulacje, dobra robota
    P35 | Zeiss ICON | Psix | D700 | S5 Pro | SZKŁA | LAMPY | OKO
    www.vapstudio.net

  5. #25

    Domyślnie

    od dzisiaj uwielbiam Twoje zdjecia
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  6. #26
    Oszczędny w słowach Awatar yupy
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    75

    Domyślnie

    Dla mnie 2, 3, 10, 12, 13

  7. #27

    Domyślnie

    2, 4 i 5.... POEZJA

    P.S. Chętnie bym je zobaczył w kolorach....
    Nikon

  8. #28

    Domyślnie

    Kobieta rzeźbą jest w wyobraźni naszej. Tak to widzę. Coś jest.

  9. #29

    Domyślnie

    Wyśmienity secik. Gratuluję.
    Troszkę gratów w ciężkiej torbie....

  10. #30

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •