Mniam mniam!!! Set z charakterem. Takie lubie!!!
Szukaj
Mniam mniam!!! Set z charakterem. Takie lubie!!!
Super zestawik.
11. i 13. rządzą. Modelka świetna - to już powiedziano. Konwersja, klimat, miękkość - wszystko jak najbardziej pozytywne. W 11 ciut drazni mnie cięcie w kolanach, niemniej nie psuje to w znaczący sposób całości zdjęcia.
Gratulacje, dobra robota
od dzisiaj uwielbiam Twoje zdjecia![]()
Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
http://press-shots.blogspot.com/
Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587
2, 4 i 5.... POEZJA
P.S. Chętnie bym je zobaczył w kolorach....
Nikon
Kobieta rzeźbą jest w wyobraźni naszej. Tak to widzę. Coś jest.
Wyśmienity secik. Gratuluję.
Troszkę gratów w ciężkiej torbie....
Skontaktuj się z nami