To teraz jeszcze odkurz półkę ze słownikiem ortograficznymbo fotografować już umiesz... Piękna fotografia
![]()
Szukaj
To teraz jeszcze odkurz półkę ze słownikiem ortograficznymbo fotografować już umiesz... Piękna fotografia
![]()
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
Bardzo dobrewidoczek super
![]()
Jest dobrze.
Miło okiem rzucić.
Co mam napisac, juz zachwycalem sie na fejsie.....jest super Sebek, najlepsza odslona.
Nikon http://greg77.com/
Ladne a kolor mega wypas.
Skontaktuj się z nami