witam. Posiadam grip do nikona d5000, ma on mala usterke, a dokladniej nie dziala boczny spust migawki. Wciskajac go robi sie czarny ekran i nic wiecej. Moze mi ktos pomoc?
Szukaj
witam. Posiadam grip do nikona d5000, ma on mala usterke, a dokladniej nie dziala boczny spust migawki. Wciskajac go robi sie czarny ekran i nic wiecej. Moze mi ktos pomoc?
sprawdź, czy kabel łączący grip z body dobrze styka i czy nie jest uszkodzony.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
wszystko styka. Kabel sprawdzalem u kolegi i dzialalo. Cos czuje ze bede musial go rozkrecic ;/
Skontaktuj się z nami