no i przyszlo do zakupu torby na de siedemdziesiatczy mozecie podrzucic jakies opinie na temat firmy Tenba??chcialem kupic model S4.Co prawda to nie LP ale mam jeszcze troche wydatkow tego lata
![]()
pozdrawiam
Szukaj
no i przyszlo do zakupu torby na de siedemdziesiatczy mozecie podrzucic jakies opinie na temat firmy Tenba??chcialem kupic model S4.Co prawda to nie LP ale mam jeszcze troche wydatkow tego lata
![]()
pozdrawiam
D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|
Skontaktuj się z nami