no i przyszlo do zakupu torby na de siedemdziesiat czy mozecie podrzucic jakies opinie na temat firmy Tenba??chcialem kupic model S4.Co prawda to nie LP ale mam jeszcze troche wydatkow tego lata
pozdrawiam