Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Zajac

  1. #21

    Domyślnie

    bardzo dobry. Piekne rozmycia. Gratuluje
    Pozdrawiam serdecznie - Piotr
    www.PiotrKierzkowski.pl
    D70 AF300/2.8ED TCx1.4 x2.0

  2. #22

    Domyślnie

    dzieki za pochlebne komenty
    mam nadzieje ze to nie bedzie moje ostatnie slowo - za zajace planuje w tym roku sie zabrac solidnie... - tego jegomoscia spotykam cyklicznie choc z reguly za pozno go zauwazam :/ - tym razem siedzial tylem i pod wiatr tak ze nie mial sznas
    pozdrawiam
    pozdrawiam Michał Bartkowiak
    D500; D300s; T12-24; N35/1,8G; N50/1,4G; N85/1,6; S150/2,8HSM; N600/4 VR; kenko 1,4x telepro300 dg; INDURO GIT 403 + MF393+Triopo B-3

  3. #23
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Piekna fota! chyba musze wrocic do PL...

  4. #24
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    zajac na medal...gratulacje
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  5. #25

    Domyślnie

    pokłony, szacunek, idealne zdjecie. Gratuluje
    D7200

  6. #26

    Domyślnie

    Nie podoba mi się, zbyt duże rozmycie z przodu i z tyłu (czy nie jest czasem sztuczne ?), brakuje mi połączenia z i umiejscowienia w naturalnym środowisku, wygląda jak fotomontaż

  7. #27

    Domyślnie

    A człowiek zastanawia się nad glebią, rozmyciem, wybiera jakieś stałki 4 lub 2.8.

    Pirx - zacznij człowieku grac w szachy, a o fotorafii lepiej nie myśl, bo ci nie wychodzi.

    no
    "czuję jak rodzi się moc"

  8. #28

    Domyślnie

    Świetny
    gratulacje za udane podchody
    |N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurgen Zobacz posta
    A człowiek zastanawia się nad glebią, rozmyciem, wybiera jakieś stałki 4 lub 2.8.

    Pirx - zacznij człowieku grac w szachy, a o fotorafii lepiej nie myśl, bo ci nie wychodzi.

    no
    Panie jurgen

    Rozumiem i akceptuję że pańska ocena i odczucia mogą byc inne, to naturalne, może pan polemizowac również z moją oceną jeśli miałby Pan taką ochotę, choc wolałbym bardziej konstruktywną i bezpośrednią polemikę, choc w tym przpadku raczej do niczego konstruktywnego bysmy nie doszli, sztuka w tym fotografia ma to do siebie że nie ma czegoś takiego jak ideał chyba że ocenialibyśmy aspekty techniczne zdjęcia, może zamiast tego po prostu wyrazi Pan swoja własną opinię na temat tego zdjecia, zamiast pośrednio dewaluowac moją ?

  10. #30

    Domyślnie

    z tymi szachami to nie jest taki zly pomysl - bo jak widze takie maziaje jakies to sam nie wiem... (- jak stwierdzil kiedys moj profesor na jednym z egzaminow: "jest tyle pieknych zawodow a pan musial wybrac wlasnie ten..." )
    monkas:
    fota moze sie nie podobac - rozumiem
    nie rozumiem natomiast towjej argumentacji: o co Ci chodzi z umiejsowieniem zajaca w srodowisku... - przecie zwyczajnie w zieleni siedzi jak to zajac, za duze rozmycie? - to takie okreslenie nijakie jak dla mnie - przejzyj siec, albumy i wtedy sie wypowiedz - wszystkie foty wygladaja podobnie /w pewnym sensie/ a przecie o to chodzi by zrobic cos innego
    fotomontaz... - pisalem wyzej - wystarczy zrobic kilka fotek z jakims tele czy macro z mala GO a ta sprawa sie wyjasni
    pozdrawiam Michał Bartkowiak
    D500; D300s; T12-24; N35/1,8G; N50/1,4G; N85/1,6; S150/2,8HSM; N600/4 VR; kenko 1,4x telepro300 dg; INDURO GIT 403 + MF393+Triopo B-3

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •