bardzo dobry. Piekne rozmycia. Gratuluje
Szukaj
bardzo dobry. Piekne rozmycia. Gratuluje
dzieki za pochlebne komenty
mam nadzieje ze to nie bedzie moje ostatnie slowo - za zajace planuje w tym roku sie zabrac solidnie... - tego jegomoscia spotykam cyklicznie choc z reguly za pozno go zauwazam :/ - tym razem siedzial tylem i pod wiatr tak ze nie mial sznas
pozdrawiam
pozdrawiam Michał Bartkowiak
D500; D300s; T12-24; N35/1,8G; N50/1,4G; N85/1,6; S150/2,8HSM; N600/4 VR; kenko 1,4x telepro300 dg; INDURO GIT 403 + MF393+Triopo B-3
Piekna fota! chyba musze wrocic do PL...![]()
zajac na medal...gratulacje![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
pokłony, szacunek, idealne zdjecie. Gratuluje![]()
D7200
Nie podoba mi się, zbyt duże rozmycie z przodu i z tyłu (czy nie jest czasem sztuczne ?), brakuje mi połączenia z i umiejscowienia w naturalnym środowisku, wygląda jak fotomontaż
A człowiek zastanawia się nad glebią, rozmyciem, wybiera jakieś stałki 4 lub 2.8.
Pirx - zacznij człowieku grac w szachy, a o fotorafii lepiej nie myśl, bo ci nie wychodzi.
no
"czuję jak rodzi się moc"
Świetny
gratulacje za udane podchody![]()
|N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |
Panie jurgen
Rozumiem i akceptuję że pańska ocena i odczucia mogą byc inne, to naturalne, może pan polemizowac również z moją oceną jeśli miałby Pan taką ochotę, choc wolałbym bardziej konstruktywną i bezpośrednią polemikę, choc w tym przpadku raczej do niczego konstruktywnego bysmy nie doszli, sztuka w tym fotografia ma to do siebie że nie ma czegoś takiego jak ideał chyba że ocenialibyśmy aspekty techniczne zdjęcia, może zamiast tego po prostu wyrazi Pan swoja własną opinię na temat tego zdjecia, zamiast pośrednio dewaluowac moją ?
z tymi szachami to nie jest taki zly pomysl - bo jak widze takie maziaje jakies to sam nie wiem... (- jak stwierdzil kiedys moj profesor na jednym z egzaminow: "jest tyle pieknych zawodow a pan musial wybrac wlasnie ten...")
monkas:
fota moze sie nie podobac - rozumiem
nie rozumiem natomiast towjej argumentacji: o co Ci chodzi z umiejsowieniem zajaca w srodowisku... - przecie zwyczajnie w zieleni siedzi jak to zajac, za duze rozmycie? - to takie okreslenie nijakie jak dla mnie - przejzyj siec, albumy i wtedy sie wypowiedz - wszystkie foty wygladaja podobnie /w pewnym sensie/ a przecie o to chodzi by zrobic cos innego
fotomontaz...- pisalem wyzej - wystarczy zrobic kilka fotek z jakims tele czy macro z mala GO a ta sprawa sie wyjasni
pozdrawiam Michał Bartkowiak
D500; D300s; T12-24; N35/1,8G; N50/1,4G; N85/1,6; S150/2,8HSM; N600/4 VR; kenko 1,4x telepro300 dg; INDURO GIT 403 + MF393+Triopo B-3
Skontaktuj się z nami