
Zamieszczone przez
_Ocean_
1,2 nie pasuje mi tło.
Do tego lewe oko modelki na 1... koszmar.
na 4-ce strasznie wygląda zgięcie tła (zmiana płaszczyzny), w moim mniemaniu retusz. Aczkolwiek wydaje mi się, że trzeba było myśleć przed aparatem i odsunąć modelkę od tła.
Skontaktuj się z nami