Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Karolina

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    A jest cos co ci sie podoba w tych zdjeciach?
    Cytat Zamieszczone przez _Ocean_ Zobacz posta
    1,2 nie pasuje mi tło.

    Do tego lewe oko modelki na 1... koszmar.


    na 4-ce strasznie wygląda zgięcie tła (zmiana płaszczyzny), w moim mniemaniu retusz. Aczkolwiek wydaje mi się, że trzeba było myśleć przed aparatem i odsunąć modelkę od tła.
    Od razy widać, że fachowiec pełną gębą.

    Co do zdjęć to całkiem niezłe. Pewnie można coś poprawić, ale efekt wyszedł całkiem przyzwoicie. Stylizacja ciekawa.
    pozdrawiam
    Tomek

  2. #12

    Domyślnie

    easterling - Dzięki! Nic skomplikowanego, zrobiłem teksturę i dałem na tło

    barracuda - Zawsze można coś poprawić Dzięki wielkie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •