Cześć.
Skoro o wszystkim to piszę o moim problemie,może ktoś z was słyszał o czymś podobnym.
Mianowicie mam problem z bolącymi stopami w butach narciarskich podczas chodzenia w nich,a o jeździe już w ogóle nie ma mowy.W ubiegłym tygodniu zmierzyłem chyba 20 par nowych i używanych butów i we wszystkich to samo.Może jest między nami ktoś kto ma większą wiedzę ode mnie na ten temat i coś podpowie.
Pozdrawiam.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami