Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie Czerniejewo - Marzec 2007

    Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy stawili się na plenerku i to tak wczesną porą (6 rano),
    miło było was poznać osobiście. Widzę, że teraz spokojnie można planować konkretniejsze plenerki
    i nie zawiedziecie. Kto ma się czym chwalić niech daje w tym wątku, ja niestety wróciłem do pracy, wrzucę coś na dniach...
    Najciekawszym elementem plenerku była Pani recepcjonistka a konkretnie jej mina gdy zobaczyła ekipę ze sprzętem. Twierdzi, że ją oszukałem Przecież wyraźnie powiedziałem, że jestem z kolegami i chcemy zwiedzić pałacyk, na pytanie czy można sobie porobić zdjęcia, także odpowiedziała twierdząco, jednak liczyła na grupkę młodzieży z małpkami mina jej zbladła - po fakcie Panie z takimi aparatami to płatne 100 zł od fotografa!
    He, he - na przyszłość sugeruję sprzęt chować

    Jeszcze raz wielkie dzięki za frekwencję

    Pozdrawiam i czekam na wrażenia i foty...
    Ostatnio edytowane przez madmips ; 26-03-2007 o 11:05

  2. #2

    Domyślnie

    Ja również dołączę się do podziękowań madmipsa. Cieszę się, że udało nam się zorganizować i podobnie mam nadzieję na kolejny plenerek już niedługo.
    Nikon d70s, Sigma 10-20, Tamron 17-50, Nikon 50mm 1,9d, HOYA HMC SUPER UV, Sandisk II Ultra 1GB, Lexar Premium 512 MB, Lowepro Rezo 160 AW. Na początek wystarczy

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar bagnino
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Waw-Kalisz-Wroc-London
    Posty
    46

    Domyślnie

    hmm to i ja podziekuje organizatorom oczywiscie
    za: miejsce, pomysl, wlozony trud i walke z pania spod kaflowego pieca czyli "bileterka",
    do zobaczenia na nastepnym plenerku - mam nadzieje o troche pozniejszej porze
    pozdrowienia dla wszyskich (rowniez uzywajacych mieszka)
    Analogue only - Nikon, Canon, Olympus, Minolta and much more + coolscan5 by to skanowac
    http://plfoto.com/133843/autor.html

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    bagnino - fajnie, że wpadłeś pomimo kilku kilometrów... no następne chyba faktycznie później

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    Panie z takimi aparatami to płatne 100 zł od fotografa!
    He he. Widzę że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Tyle kasowali za sesję ślubną, a teraz od fotografa. Ciekawe kiedy będą kasować od aparatu, lub co gorsza szkieł czy lamp.
    Ps. Czemu ja nic o tym nie wiedziałem? No dobra i tak nie mam czasu
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    no szkoda, że z Gliskiem się nie zgadałeś, to zaledwie 20min drogi

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    no szkoda, że z Gliskiem się nie zgadałeś, to zaledwie 20min drogi
    CIiiii

    Milo sie bylo spotkac. Ciesze sie, ze poznalem kolejnych nikoniarzy z sasiedztwa.
    Fotki bede mogl pokazac dopiero jutro, pod warunkiem, ze cos wyszlo - jeszcze ich nawet porzadnie nie ogladalem, a potem wiadomo... obrobka
    Na pewno niezle wyszly mi modelki (takie staly kolo zegara, jedna z winogronem, a druga z czyms innym)

    Marek, rozumiem, ze w Czerniejewie jestesmy juz spaleni zreszta pewnie w tym sezonie im tynki poodpadaja od tej ilosci fleszy jakimi naswietlilismy zacne niewatpliwie sciany

    Do nastepnego spotkania - tym razem moze o normalnej porze
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  8. #8

    Domyślnie

    równiez dziękuję głównie organizatorowi za walkę z panią recepcjonistką - madmips, chyba będzie lepiej jak już się tam nie będziemy pojawiać Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę i jakby nie patrzeć wysoką frekfencję. Do zobaczenia na kolejnym plenerku w okolicy.

  9. #9

    Domyślnie

    i żadnych fotek nie pokażecie?
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  10. #10

    Domyślnie

    http://forum.nikon.org.pl/showthread...350#post256350

    pozwolilem sobie wrzucic kilka zdjec z Czerniejewa A.D. 2007
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •