Witam czy moze ktos ma instrukcje obslugi do Pixel King wyzwalacz z TTL po polsku?? Albo ktos potrafi wytlumaczyć co i jak??
Szukaj
Witam czy moze ktos ma instrukcje obslugi do Pixel King wyzwalacz z TTL po polsku?? Albo ktos potrafi wytlumaczyć co i jak??
Człowiek całe życie się uczy...
gdzieś od Canona krąży Pl to znaczy na stronie dystrybutora do nikona niestety kicha
może to ci pomoże http://www.dariuszmisniakiewicz.pl/pixel_king.html
Ostatnio edytowane przez slawek061964 ; 14-01-2013 o 21:10
Nikon i chroniczny brak kasy
ok dziękuje poradzę sobie![]()
Człowiek całe życie się uczy...
Skontaktuj się z nami