Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: CHA

  1. #1
    Max
    Gość

    Domyślnie CHA

    Co oznacza komunikat CHA pokazujacy sie czasami zamiat liczby fotek do zrobienia? Nie mam instrukcji pod reka, a zaczyna mnie wnerwiac, ze czasami sie zapala, po zrobieniu OFF/ON wraca do normy i mozna dalej cykac.. czyta ja normalnie, robi foty, ale czasem sie to zapala... moze trzeba za wczasu interweniowac i reklamowac karte? Dzieje sie tak w D70 z karta Kingston 512...

  2. #2

    Domyślnie

    Reklamuj i to czym prędzej bo po paru następnych takich próbach karta nie da się nawet sformatować.
    Najlepiej jeśli będziesz mógł to wymień na SanDiska lub Lexara.
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  3. #3
    Max
    Gość

    Domyślnie

    Czyli jednak fu**ing kingston A myslalem, ze zlą opinie o tych kartach wyrabiaja Ci co kupuja jakies tanie chinszczyzny z allegro z naklejka firmy... ale okazuje sie jednak co innego...

  4. #4

    Domyślnie

    Max mialem ten sam komunikat kilka razy ale nie na Kingstonie ale po jakims czasie zniknal i narazie wszystko oki.

  5. #5

    Domyślnie

    ostatnio tak mialme z lexarem ale nic nie pomoglo. karta zostala odeslana i dali mi nowa

  6. #6

    Domyślnie

    A może to naprawdę jakiś pech w firmie jeżdżą na kingstonach, kumpel ma jednego, ja mam dwa i działają
    ale o co chodzi?

  7. #7

    Domyślnie

    Miałem to samo z kartą Pretec hs 512 kupioną razem z aparatem. Po zapisaniu około połowy karty pojawiało się magiczne CHA. Karta poszła do wymiany i z nową jak dotąd wszystko jest ok.

  8. #8

    Domyślnie

    znajomy miał jazdy z lexarem i sandisca toże wymieniał
    ale o co chodzi?

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    Myślę że lekka przesada że kingston jest fu. Od roku mam dwa 1gb i 256mb i odpukać do dzisiaj sprawują mi się bardzo dobrze
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  10. #10
    Max
    Gość

    Domyślnie

    tez mi sie w te opinie o kingstonie wierzyc nie chcialo... bo w koncu firma z prestizem, dozywotnia gwarancja na karty i mam SD 1GB Kinga w palmtopie i smiga jak dzika...

    Ciekawi mnie tylko to, ze piszecie, ze u Was rowniez sie pojawialo sie cos takiego z innymi producentami Juz nie wiem czego to moze byc kwestia... aczkolwiek chyba przy luzniejszym terminie wymienie karte na inna

    A co stricte oznacza ten skrot CHA?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •