Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Trochę amatorszczyzny czyli "Każda kobieta ma wiele twarzy" :)

    Witam serdecznie wszystkich!
    Z fotografią dopiero zaczynam swoją przygodę i za namową kolegi celem dostania konstruktywnej zjebki postanowiłem wrzucić trochę zdjęć na światło internetu
    Pierwszy temat, zarówno jak i praca z marnym jednym światłem i bez tła więc proszę o wyrozumiałość i konstruktywną krytykę.

    1

    2

    3

    4

  2. #2

    Domyślnie

    Mi osobiście podoba się ustawienie modelki na dwójce ale zdjęcie zabite obróbką.
    Wypijmy za blendy...

  3. #3

    Domyślnie

    Obróbka jest bardzo delikatna, wręcz podstawowa, prócz bardzo delikatnego wygładzenia skóry i dodania na 2 delikatnego efektu to tak zeszły z aparatu. Jedynie wariacje kolorystyczne. Oczy są nietknięte.

  4. #4

    Domyślnie

    Piękna , piękna modelka ... ale fotki hmmm 0 ingerencji fotografa (głowa wyżej, uśmiech, patrz tam). ... obróbka spoko. Wszystko prawie okej ... ale jest coś co mi psuje ten set.
    4 - najlepsza
    Ocena 6.5/10.
    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 10-01-2013 o 00:05
    "Nikon"

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Dużo nie ingerowałem... nie do końca jeszcze wiem jak ingerować. Wszystko miało charakter bardziej naturalny i na luzie. Generalnie jest jeszcze trochę zdjęć również z uśmiechem ale zdecydowałem się wystawić tych kilka. Dziękuję za ocenę, która jak na ten czas jest dla mnie i tak wysoka. Co psuje... może tło, może coś innego, a może nie wprawne oko jeszcze.

    Ocean, co rozumiesz przez "do albumu się nadaje"?

  7. #7

    Domyślnie

    a ja powiem ze dwa ostatnie mi sie podobają, można było troszeczke ciekawiej kadrowac i ustaiwc modelke, bo modelka ma potencjał-i urode, fajnie zagrała.
    D3100, D7100 35 1.8G AF-S, Sigma 17-50 2.8 OS, Pentacon 50 1.8 MC, Nikon 85 1.8G, Metz 52 i zero wolnego czasu

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki, z czasem myślę, że wszystko przyjdzie... ćwiczyć i ćwiczyć. Zarówno dla mnie jak i dla niej to pierwsza taka praca... jak to się mówi pierwsze koty za płoty
    N D5100 | Nikkor 18-105 3.5-5.6 VR | Nikkor 50 1.8G

  9. #9

    Domyślnie

    Jest zle. Ale widac potecjal. Jak narazie 2, zglos sie do poprawki!
    Zeby cos z tego bylo trzeba ja: pokochac, wydac na nia majatek, zdradzic, odepchnac i poczekac, az sama powroci... Tak wiec jestem soba, bo wszyscy inni sa juz zajeci

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo chętnie... tylko co poprawiać w 1 kolejności. Brak tła... to oczywiste... ale co dalej? Kadr? Oświetlenie (zabrakło mi Rim Light to wiem bo nie miałem)? Wszystko? Coś jest ok żebym poprawiając nie spieprzył czegoś na nowo.
    N D5100 | Nikkor 18-105 3.5-5.6 VR | Nikkor 50 1.8G

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •