Ależ mnie wzięło ostatnio na narzekanie...
Otóz pytam naprawdę poważnie, czy nie warto było olać tej sprawy, albo po prostu naciągnąć gościowi ucho i powiedziec "spadaj", a w zamian za to poswiecic ten czas np. na goscia, ktory bije zone, okradl sklep itp. itd. (wiem, brzmi populistycznie):
http://www.tvn24.pl/pomorze,42/jecha...du,298788.html
Szukaj





Skontaktuj się z nami