Close

Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: D3000 czy d80

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie D3000 czy d80

    Jestem tu nowy, ale już mam dość bzdurnych zakupów. W zakresie cenowym ok 1200 zł w zasięgu jest d80 używka lub nowy d3000 (chyba) z podobnymi obiektywami. Próbuję fotografować np. ryby w akwarium. Z tego co wiem istotny jest w miarę jasny obiektyw i szybki pomiar i strzał (bo się cholerstwo rusza i jest małe). Z tego co przeczytałem 80 ma korzenie japońskie, a 3000 tajskie. Z trzeciej strony postęp w elektronice jest taki, że nie koniecznie ma to znaczenie, w tym sensie, że 3000 jest mimo słabych genów jest szybsza.
    Proszę o konstruktywną podpowiedź (przypuszczam, że droższe rozwiązania są lepsze, ale nie wchodzą w grę).
    Ostatnio edytowane przez aquariofil ; 08-01-2013 o 11:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •