Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Cisza ...

  1. #21

    Domyślnie

    Wzorowa cisza
    Kadr i BW jak zawsze na wysokim poziomie
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

  2. #22

    Domyślnie

    Rozumiem odbiór tego zdjęcia przez Krzysztofa i nie ma tu co nawet zwalać winy na monitory. Każdy ogląda na innym a ja jestem szczęśliwy, bo nie mam full wypas monitora z najwyższej półki, przeciętniak seryjny, bez kalibracji nie oszukuje, nie kłamie, kolorów nie fałszuje...samo szczęście widzę to co powinienem widzieć
    A widzę mocną konwersję, mocne czernie i biele, widzę szczegóły, śnieg tu i ówdzie świeci naturalnie, bo odbija słońce i... ogólnie dobre, mocne zdjęcie po całości. Taka to oto wizja autora. Krzysiek pewnie zrobiłby inaczej, ja jak trochę znam siebie zrobiłbym w szarościach czyli jeszcze inaczej...ale to wszystko to już tylko "ręka" autora - nawet nie oko, bo oko było na innym etapie.
    Może ostry nieświadomie ale w/g mnie wystylizował coś ala lata 70-te Tak mnie się to skojarzyło.
    Ostatnio edytowane przez jacekz40 ; 09-01-2013 o 15:07

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •