Wzorowa cisza
Kadr i BW jak zawsze na wysokim poziomie
Szukaj
Rozumiem odbiór tego zdjęcia przez Krzysztofa i nie ma tu co nawet zwalać winy na monitory. Każdy ogląda na innym a ja jestem szczęśliwy, bo nie mam full wypas monitora z najwyższej półki, przeciętniak seryjny, bez kalibracji nie oszukuje, nie kłamie, kolorów nie fałszuje...samo szczęściewidzę to co powinienem widzieć
A widzę mocną konwersję, mocne czernie i biele, widzę szczegóły, śnieg tu i ówdzie świeci naturalnie, bo odbija słońce i... ogólnie dobre, mocne zdjęcie po całości. Taka to oto wizja autora. Krzysiek pewnie zrobiłby inaczej, ja jak trochę znam siebiezrobiłbym w szarościach czyli jeszcze inaczej...ale to wszystko to już tylko "ręka" autora - nawet nie oko, bo oko było na innym etapie.
Może ostry nieświadomie ale w/g mnie wystylizował coś ala lata 70-teTak mnie się to skojarzyło.
Ostatnio edytowane przez jacekz40 ; 09-01-2013 o 15:07
Skontaktuj się z nami