Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Sky Fall

  1. #1

    Domyślnie Sky Fall

    Wspaniała możliwość zaobserwowania zjawiska Tyndalla
    Zapraszam



    i Bonus:

    Pozdrawiam
    Rafal
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  2. #2

    Domyślnie

    Nie tylko fajne zdjęcia, ale i z efektem edukacyjnym - nie wiedziałem że to się nazywa zjawiskiem Tyndalla, a teraz już wiem.
    Na jedynce wydaje mi się że klif i otaczające skały się świecą za mocno, niż by wynikało z warunków.

  3. #3

    Domyślnie

    A gdzie takie klify sa????
    Jedynka jest ladna, ale osobiscie kupuje drugie zdjecie...

  4. #4

    Domyślnie

    Obie foty BDB - swietna przestrzeń. Jedyne "ale"" to rozmiar zdjęcia - dawaj większe
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuje Panowie,
    creep - u mnie sa troszke jaśniejsze, ale bez nadmiernego świecenia
    Grzechu - takie klify to na Maderze!
    Warunki świetlne wspaniałe (choć ciężkie ), to warunki pogodowe miałem fatalne :/
    Wiatr w porywach do 70-80km/h troche strach przechodzac przez zwężenia na klifach i statyw odpadał ( telepotało nim w każdą strone) :/

    Proszę Bartku:

    Tu i Tu

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez biegly ; 04-01-2013 o 13:40
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  6. #6

    Domyślnie

    Widoczki jak i oba zdjęcia bardzo bardzo fajne.
    D800 | D750 | N14-24 | N50 1.8G | N85 1.8G | 70-200 2.8G VR II | TC-20E III | MANFROTTO 055XPROB & MH055M0-RC4 | NiSi

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Grzechu - takie klify to na Maderze!
    No to wlasnie przekonales mnie, ze w tym roku bedzie Madera, ktora byla jednym z celow wakacyjnych do wyboru....
    Trzeba sie zgadac, bo slyszalem, ze dostep do Madery tylko przez Portugalie, ale to przy okazji na FB sie dogadamy

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo fajne fotografie, nie mam faworyta więc łykam oba
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  9. #9

    Domyślnie

    Bajerancko jest. Jest moc swiatelka. Uwielbiam jak sie w pogodzie tak kotluje, raz burzowo, raz swiatlo bierze gore.
    Na 1 elegancko te przeswity wyszly. A na 2 az czuc ze przed chwila bylo burzowo, by za chwile slonce jednak sie przebilo i dzieki temu powstalo to "oko koloru" na niebie...
    Jakby co to jednak 2, ale oba mi sie podobaja.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #10

    Domyślnie

    Jedynka jest świetna(!), na dwójce ta żółć mi się nie podoba no i wszędobylskie wiatraki troszkę zabijają dzikość tego miejsca, choć to nieuchronnie coraz częściej pojawiający element krajobrazu.

    Pozdrawiam! =]

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    ... slyszalem, ze dostep do Madery tylko przez Portugalie...
    Madera to część Portugalii ale tak bardziej serio to z "naszej" deszczowej wyspy są loty bezpośrednie, rozumiem, że to Ciebie nie urządza, ale dziwne, że od Was nie latają bezpośrednio... Sprawdź tylko dokładnie pogodę, bo znajomi polecieli i całe dwa tygodnie lało ale wrażenia i tak niesamowite przywieźli

    Pozdrawiam! =]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •