Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ukryta Modraszka :)

    1. Czy ktoś mnie widzi ?


    2. A jednak mnie widać


    3. Sikorka Uboga - Widzę cię !!!


  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym pokazał tylko 2 i 3, mz najlepsze kadry z pokazanych, na ostatnim szum okropny wyszedł...

  3. #3

    Domyślnie

    2 bardzo fajna, 3 na nie za rozdzielczość i szum
    D7000

  4. #4

    Domyślnie

    W ramach przeprosin za zaszumioną 3 fotę:

    4. Maskowanie Bogatki

    Ostatnio edytowane przez raftik ; 03-01-2013 o 22:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •