Szukaj
Ja bym pokazał tylko 2 i 3, mz najlepsze kadry z pokazanych, na ostatnim szum okropny wyszedł...
2 bardzo fajna, 3 na nie za rozdzielczość i szum
D7000
W ramach przeprosin za zaszumioną 3 fotę:
4. Maskowanie Bogatki
Ostatnio edytowane przez raftik ; 03-01-2013 o 22:43
Skontaktuj się z nami