Od podstawówki byłem dalekowidzem, teraz z wiekiem oczy wymagają też szkieł do czytania...
Trochę to kłopotliwe używać 2 par okularów - jedne do dali, a drugie na przykład by zerknąć na wyświetlacz aparatu.
Przeczytałem info w necie na temat okularów progresywnych, i wiem jak to działa.
Pytanie do użytkowników takich szkieł: jak to się sprawuje w praktyce?
A może jest na sali Optyk ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami