Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Czy lampa Nikona SB 24 bedzie dzoałać z D70

    Witam!
    Jestem nowy! Nazywam sie Marcin jestem z Warszawy.

    Mam pytanko czy lampa Nikona SB24 bedzie wspołpracować z D70

    Dopiero mam zamiar sobie kupic D70, odkryłem ten serwis dopiero pare dni temu i jestem z niego bardzo zadowolony.
    Tak czytam wasze uwagi na temat D70 i nie wiem co mam myśleć o tym sprzecie? Obecnie posiadam F70 28-105 3.5-4.5 i F801 i jestem bardzo zadowolony!
    Miałem przez pewien czas Sony F-717 ale to była poraszka!! Powolny jak dla mnie

  2. #2

    Domyślnie

    Bedzie ale tylko w trybie A. A to czasem nie jest zbyt wygodne (ja wytrzymalem jakies 2 tyg i kupilem SB 800)
    Pozdrawiam Karol

  3. #3

    Domyślnie

    Dlaczego niewygodne?
    Ja już wytrzymuję 3 miesiące.
    Wszystko robię wtedy w trybie A co jest wygodne. A poza tym lepiej "uczę się" praktyki robienia z lampą (wraz z eksperymentami, a nie tylko "bezmyślnie" naciskam "guzik".
    Pozdrawiam
    Piotr
    fotoklamoty i ... koty

  4. #4

    Domyślnie

    Niewygodne kiedy fotogerujac nie masz czasuna zabawe z lampa w trybie A np na slubie itp. Oczywiscie kiedy masz czas nie stanowi to problemu.
    Pozdrawiam Karol

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie

    Ja się męczyłem z SB 26 kilka miesięcy. Mozna robić na A, ale jesli zmienia się obiektywy,a zwłaszcza czułość ISO to mozna kurwicy dostać. Taki zestaw nic nie przenosi na lampe. Z SB 800 to po prostu komfort i jescze raz komfort. Ale jesli focisz okazyjnie to poradzisz sobie...
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •