Witam
Chcialem kupic w miare sensowny statyw z glowica kulowa pod D700 z roznymi szklami (od fisheye do 70-200) i wstepnie zdecydowalem sie na tytulowy zestaw. Troche poczytalem na forum i jak zwykle opinie sie roznia. Zaczalem wiec watpic czy wydac +/- 1300zl na Manfrotto, czy np. Triopo GT-3230X8C + Sirui K-20X za 1000zl. Czy jest duza roznica w jakosci?
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami