Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Witam :)

  1. #1

    Domyślnie Witam :)

    Witam wszystkich
    Jestem nowym/starym userem tego forum. STARYM - ponieważ już tutaj gościłem ale byłem niegrzeczny i zostałem wygnany na banicję, zresztą całkiem słusznie. NOWYM - ponieważ obiecałem poprawę i dostałem drugą szansę
    Tak więc przepraszam za moje złe zachowanie i dziękuję za przywrócenie mnie do świata żywych

    Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, dużo radości, zdrowia i spełnienia wszelakich marzeń

    Pozdrawiam
    Filip

  2. #2

    Domyślnie

    szkoda że bez jakiejś epopei narodowej bo ja jako świeżak chętnie bym posłuchał jakiś dobrych historii...

    ale może będzie okazja!
    D90 + N35-80 + S75-300 +H58 +N50 +SB700

  3. #3

    Domyślnie

    a to powód by zakłądac w tym celu wątek ?

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    A ja myślałem, że to U-Boot zmienił ksywę...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    a to powód by zakłądac w tym celu wątek ?
    Tak, ponieważ to jeden z warunków dzięki którym mogłem wrócić.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    a to powód by zakłądac w tym celu wątek ?
    Kolega aby wrócić na Forum musiał spełnić kilka warunków. Założenie wątku było jednym z nich. Witamy ponownie!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    a to powód by zakłądac w tym celu wątek ?
    A to taki wielki problem, że go założył ?
    pozdrawiam
    Marcin
    http://www.tycipienka.pl/

  8. #8

    Domyślnie

    @Ornat Bros witam, grzeczny bądź na forum i na Sylwestra
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  9. #9

    Domyślnie

    @sokolnik, takie mam postanowienie

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nigel Zobacz posta
    A to taki wielki problem, że go założył ?
    No więc właśnie… w dobie setek naprawdę bzdurnych tematów, taki wątek niczemu nie przeszkadza, wręcz odwrotnie. Należy pochwalić za publiczne uderzenie się w pierś, przyznanie do błędu i chęć -- żywię dużą nadzieję, że szczerej -- poprawy.
    Prosiłbym to uszanować i wstrzymać się od złośliwości. Dzięki.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •