Witam wszystkich
Jestem nowym/starym userem tego forum. STARYM - ponieważ już tutaj gościłem ale byłem niegrzeczny i zostałem wygnany na banicję, zresztą całkiem słusznie. NOWYM - ponieważ obiecałem poprawę i dostałem drugą szansę
Tak więc przepraszam za moje złe zachowanie i dziękuję za przywrócenie mnie do świata żywych
Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, dużo radości, zdrowia i spełnienia wszelakich marzeń
Pozdrawiam
Filip
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami