Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: O zmierzchu

  1. #1

    Domyślnie O zmierzchu

    Witam szanowne grono po przerwie i proszę o komentarz






    Pozdrawiam

    Maciej

  2. #2

    Domyślnie

    Witam ja bym odszed troche od fotografowanego drzewa do tylu tak aby sie cale zmiescilo w kardrze,a nawet mialo troche miejsca z prawej i od gory,i wedlug mnie brakuje dolu

  3. #3

    Domyślnie

    Czy ja dobrze widze, ze jest to sklejka z dwóch zdjęc?
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  4. #4

    Domyślnie

    Katrina po czym wnioskujesz, że to sklejka? To pojedyncza ekspozycja - czas 5s...żadnych "czary mary" tylko połówka 2 ND.

    PZDR

    Maciej

  5. #5

    Domyślnie

    Jakos tak dziwnie wygląda horyzont po stronie drzew, i po prawej, jakby dwa zdjecia z roznymi obrazkami na siebie nachodziły. A co do samego zdjecia, to pogode miales ok, godzina tez, motyw tez calkiem mily. Ale samo zdjecie, nie wiem. Cos mi nie pasuje, ale nie wiem co. Chyba kadr mnie troche nie przekonuje. Za ciasno? Chyba. Mozne troche nad obróbką bym popracowała. Ale idziesz w dobrym kierunku
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  6. #6

    Domyślnie

    Wiem, że ciasno jak na "krajobraz" ale to świadomy wybór podyktowany tym, że chciałem aby drabina była na wyciągnięcie ręki...To jest crop więc mogę się cofnąć pokazując całą koronę ale wtedy wg. mnie efekt już nie ten hmmm... Dzięki za słowa komentarza.
    PZDR

    Maciej

  7. #7

    Domyślnie

    Dobra, zgodnie z sugestiami cofnąłem się parę kroków w tył dając trochę oddechu wokół drzewa. Trochę inna odsłona ale kąt kadru analogiczny + cieplejsza tonacja bo wywoływane na "dzień"...no i rameczka żeby odciąć się od tła forumowego . Czy fota teraz lepiej gada?








    PZDR

    Maciej

  8. #8

    Domyślnie

    Jak dla mnie lepiej na 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •