Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Ptaszki sztuk 3

  1. #1

    Domyślnie Ptaszki sztuk 3

    Nie mam niestety dlugiego szkła do ptaków.... parki coś też teraz skąpe

    1.
    2.
    3.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  2. #2

    Domyślnie

    Możesz pokazywać dalej, nabrałem apetytu na więcej. Swietne , Zwłaszcza 1 i 2.

  3. #3

    Domyślnie

    Zen.. za wiele to nie mam bo i pustki w parkach... w sumie to sikory, wrony, czasem kowalik i wróble... no i sójka.

    4.

    5.

    6.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  4. #4

    Domyślnie

    Jakim szkłem to nie tele ?? Kapitalny bokeh i go. Ciekawie wyszły kadry. Bardziej artyzmu niż rzemiosło mz.

  5. #5

    Domyślnie

    Szklo to albo N70-300 albo N70-200 2.8 VR I... wiekszosc jednak tym drugim. CO do artyzmu - pewnie z powodu ASP itd. fotografie traktuje jak płótno gdzie wazna jest kompozycja i kolor.....stąd pewnie takie sa.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  6. #6

    Domyślnie

    Za skromny jesteś Jarku zdjęcia bardzo dobre uracz Nas wiekszą ilością bo miło jest oglądać tak świetnie ujęte światełko jak na zdj nr 6 które jest faworytem
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  7. #7

    Domyślnie

    Wiesz co... to nie skromnosc.. tak naprawde to drugi raz podchodze do ptaków... w lato i jesienia robie makro, ale teraz troche trudno o takowe wiec z braku laku - probuję ptaków... szkoda, że skazany jestem na 5-6 gatównków z czego 2 (wrona i kruk) napewno nie będe robic.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  8. #8

    Domyślnie

    jak dla mnie kompozycyjnie, kadrowo, bokeh bardzo fajnie
    ale zdecydowanie brakuje mi ostrości na oczkach ptaszków
    ____________________
    D600+D90 | N 70-300 VR | S 35 1.4 ART | N 50 1.8 | S 85 1.4 ART |T 90 2.8 VC | Manfrotto 055XPROB

  9. #9

    Domyślnie

    Davio - przyznaje ze nie sa to żyletki... raz , że wyższe ISO, 2 - nie mam jeszcze tak duzej wprawy. Będe próbować póki mi biedronki nie wyjdą na łąki
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  10. #10

    Domyślnie

    Trójka ŚWIETNA - delikatna, plastyczna, miękka
    5 nieostra
    Reszta ok, ale nie podchodzą mi takie kadry. Ale 3 za te witki.....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •