Bartekkw, tak to w Orłowie bylo robioneRozumiem Twoja opinie i przyjmuje do wiadomosci
Ale kazdy sie uczy
![]()
Szukaj
Bartekkw, tak to w Orłowie bylo robioneRozumiem Twoja opinie i przyjmuje do wiadomosci
Ale kazdy sie uczy
![]()
Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
http://press-shots.blogspot.com/
Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587
No nie powiem koleżanka się rozszalała
Aż miło oglądać.
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
Skontaktuj się z nami