No właśnie. Jako ze z tego typu kart nie korzystam a D600 za rogiem się czai to chciałbym zasięgnąć opinii. Jakie w/g Was z dostępnych na rynku kart SDHC są warte zainteresowania i wydania na nie pieniążków ?
Na Allegro króluje Goodram ale..... Wiem że klasa 10 to must have. Nie wiem jak z prędkościami pod D600. Seriami walić raczej nie bedę więc nie wiem czy ta prędkość będzie miała aż takie znaczenie. Czy 30 czy 45 czy 60 ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami