z okazji Świąt i nadchodzącego Nowego Roku składam "kliszowcom" życzenia wszystkiego najlepszego. Niech wam migawki się nie zacinają, klatki nie nakładają, chemia niech się nie starzeje. Samych wspaniałych kadrów i cudownego światła.
Pomyślności w życiu osobistym i powodzenia w pracy.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami