Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Święta

  1. #1

    Domyślnie Święta

    z okazji Świąt i nadchodzącego Nowego Roku składam "kliszowcom" życzenia wszystkiego najlepszego. Niech wam migawki się nie zacinają, klatki nie nakładają, chemia niech się nie starzeje. Samych wspaniałych kadrów i cudownego światła.
    Pomyślności w życiu osobistym i powodzenia w pracy.

  2. #2

    Domyślnie

    dziękuję i również się przyłączam

  3. #3

    Domyślnie

    Życzę Wam Gentelman and Ladies* szerokości (w milimetrach), długości (w metrach filmu), rozdzielczości (powyzej 50 lpmm),
    dystorsji jak najmniejszej i aby Was w tym nadchodzącym Norwym roku nie dopada żadna koma ani astygmatyzm.



    *quantity ordered

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję i również życzę samych udanych kadrów i filmu, który nigdy się urwie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #5

    Domyślnie



    Jako "kliszowiec" dziękuję i przyłączam się do życzeń.
    Niech też nie dopadnie Was w Nowym Roku efekt Schwarzschilda.

  6. #6

    Domyślnie

    I ja również dziękuję i przyłączam się do życzeń.
    D90 | F75 | F70
    35/1.8G | 50/1.8D | 28-85/3.5-4.5 | 18-105/3.5-5.6G | T80-200/4 AI-S
    PLC3 | 12XP | H44M-4 | P135/2.8

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    I ja życzę Wam wszystkiego najlepszego. Niech się gary po świątecznym gotowaniu same zmywają.

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję za życzenia życząc braku przecieków światła i jak najdłuższej produkcji Velvii.
    flickr / Rolleicord, Canon

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •