Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84
  1. #81

    Domyślnie

    O jakosci na wysokich ISO nie przesadzaj. Jest slaba. 18.5 rzeczywiscie, nigdzie nie ma, a chcialem kupic. Ja dodalbym jeszcze marne opcje wideo, gowniany tryb HiSpeed oraz jakies chore funkcje robienia zdjec przed nacisnieciem migawki. Zwykly chwyt marketingowy, ktory z rzeczywistoscia nie ma nic wspolnego. Brak chociazby wbudowanej lampy (nie mowie tu nawet o "kukułce" a o zwyklym odblaskku na przodzie) to porazka.

  2. #82

    Domyślnie

    Dla moich potrzeb ( może nie jestem szumofobem) iso jest ok. Ale tak jak piszesz brakuje troszkę lampy a opcja HIspeed raczej jako ciekawostka... Co do opcji video ...może w jakimś sofcie dodadzą troche więcej... mogli by np. zmienic 400klatek w kiepskiej rozdzielczości na 120 lub 100 w HD ... było już całkiem sensownie... zresztą Nikon w filmowaniu nie króluje ...
    A nie oriętujesz się może czy istnieje sposób na podpiecie do niego wyzwalaczy lub SABINY?
    l D800 ll D600 l l V1 l l N35-1.8 l l ARSAT 35 l l N50-1.8D l l 85 1.4 l l l ZENIT122 l l SB 800 l l SB 600 l l kilka m-42 l a i NOGI Manfrotto... Nareszcie NIKKOR PC-E 24mm

  3. #83

    Domyślnie

    Nie mam pojecia, nie interesowalem sie tym. Kupilem mydelniczke wlasnie po to, aby uwolnic sie od tego calego osprzetu z DLSR. "Do kieszeni i w droge!".
    Szukam jeszcze 18.5/1.8 i bedzie git.

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martin204 Zobacz posta
    A nie orientujesz się może czy istnieje sposób na podpiecie do niego wyzwalaczy lub SABINY?
    Z tego co szukałem (dość dawno temu...) nie ma jeszcze adaptera z tego nowego złącza na stopkę ISO. Cała nadzieja w Chińczykach, ale obawiam się, że takie akcesorium byłoby zbyt niszowe, by opłacało się je wyprodukować. Nikon też z pewnością zrobił wszystko, by to się nie udało.....
    Nikoniarz-majsterkowicz

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •